Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen divatos feljelente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen divatos feljelenteni manapság az exeket?

Figyelt kérdés
Nem gondolják, hogy ennek az lehet a vége, hogy az ex tönkremegy, vagy akár meg is hal, vagy hűvösön végzi? Hogy teheti meg ezt egy olyan ember vele, aki régebben "szerette"? Meg hát ugye vissza is csaphat keményen.
2010. dec. 16. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ezt fejtsd ki kicsit bövebben, mert nem világos, hogy miért jelentenék fel az exeket.
2010. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát tudod, a tipikus, én ezt tapasztalom mostanában: zaklatás.
2010. dec. 16. 14:00
 3/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert te láttál 2 ilyen esetet, ez még nem szokás.
2010. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nemnem, komoly, ez marha divatos... Mindenkitől ezt hallom...
2010. dec. 16. 14:16
 5/18 anonim ***** válasza:
Egyébként az a válasz, hogy az illető párja valójában nem szerette az illetőt. Vagy pedig nem tudod együttérezni a másikkal és egy egoista dög.
2010. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hány évesektől hallod ezt és hány évesek csinálják ezt hány éves párjaikkal??? Mi a feljelentés indoka?
2010. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Főként a tinik, vagy korai 20asok. Hát a csaj szokta, természetesen. Az indok változó.
2010. dec. 16. 14:20
 8/18 anonim ***** válasza:

Ostobák és szemetek az emberek. Vagy pedig számító kis görények, akik így akarnak pénzt keresni. Szerencsére nem minden tini korcs, csak ugye azokról lehet hallani a legtöbbet. Egyébként az indokon van a lényeg. Pénzt akarnak, bosszút vagy pedig nem akarják, hogy kiderüljön, hogy dugni volt kedvük és kitalálják, hogy meg lettek erőszakolva:SSS Vagy így akarnak zsarolni:SS

Ne izgulj, nem mindenki retek a világon.

2010. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nézd, most egyik haverommal történt az eset. Már nem voltak együtt a csajjal, a CSAJ csalta meg, haver meg egy eszméletlenül frankó szerelmes levelet küldött a lánynak. Erre az feljelentette. Most haver összezuhant, pszichológushoz járt, és én mondom, így még soha nem láttam szeretni senkit - exbarátnő meg kb. 2 hétre már ott smárolt röhögve a buszmegállóban. Ez.. Egyszerűen hihetetlen és gusztustalan.
2010. dec. 16. 14:33
 10/18 anonim ***** válasza:

Én nem ismerek őket, nem tudom, hogy mi volt köztük és mit gondoltak...

Azért, mert a fiú szerette a lányt, nem biztos, hogy a lány is szerette a fiút, de az sem hogy a csaj megérdemlte egyáltalán, hogy szeressék. Nem tudom, miért szakítottak és mit beszéltek. Szóval nem tudok mit tenni meg mondani. Te csak legyél a "haveroddal", segítség neki túllépni ezen és max legyél tanú az oldalán, de nem hiszem, hogy ebből bírosági ügy lesz.

2010. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!