Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 4 hónapos cicámnak csipás...

A 4 hónapos cicámnak csipás az egyik szeme és össze is húzza nem nyitja ki rendesen. Eddig nem volt ilyen baja! És mikor hozzánk került tüsszögött, most is néha, mi ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Innen macskanáthának tűnik, biztosan csak orvos mondhatja meg, vidd el, amilyen hamar csak tudod!
2011. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom be vane oltva mert menhelyi cicus. Milyen oltásokat kéne kapjon? És kb milyen az áruk?Csak, hogy tudjam mire készüljek.
2011. jan. 22. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
mosd meg a szemét kamilla teával
2011. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előrebocsátom, hogy nem értek hozzá, de én addig is, míg dokihoz viszem, kamillateával törölgetném a kis szemét, ha hagyja. Dokihoz mindenképp el kell vinni szerintem.
2011. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mosom
2011. jan. 22. 20:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazok a tünetei mint az én cicámnak régen. Macskanátha. 3 hónapba telt míg kigyógyult. Sztem vidd el gyorsan orvoshoz, mert ez elég komoly dolog. A szeme sokkal szebb lesz a kamilla teától. Mindenképp tudd meg, hogy be van-e oltva, mert az fontos a dokinak. Ha nincs, akkor nem is lehet beoltani amíg beteg.
2011. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg macskanáthás, akkor sztem csak antibiotikumot fog kapni ami szuri jellegű. Amúgy, ha már meggyógyult a kombinált oltás kell neki. Kb. 9000-10.000 Ft összesen. (az előző voltam)
2011. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom mennyire vagy "városi". Normál esetben, ahol a macskázást nem viszik túlzásba, faluhelyen tudják, hogy az őszi kiscica hajlamosabb az elhullásra. Nem azt mondom, hogy mondj le róla, de van ,amikor már az állatorvos sem tud segíteni. Nekem őszi kiscicám van, nagyon egészséges, élink cica, nagyon szeretem, nagy szerencsém volt vele. Igaz, hogy sokat törődtem vele, meg jobbnál jobb kajákat kapott, van neki jó meleg, száraz helye, és a nagycicám is terelgette. Nah, szóval tényleg nem akarlak elkeseríteni, de esetleg próbálj meg kicsit barátkozni a gondolattal, hogy ha szegény nem marad meg, az a természet rendje, és majd lesz másik kiscicád.
2011. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azért mert csipás az egyik szeme már meg kellene halnia? Semmi baja neki ezen kívül, nagyon szép és eleven!Meg aztán lehet, hogy annyi a baja, hogy a nagymacskánk belekapott neki mert az elég durván játszik! Akkor tüsszögött kicsit mikor meghoztuk de ennek már egy hónapja, azóta semmi! Különben meg minden kutyának és macskának ugyanúgy minden évszakban megvan az esélye az elpusztulásra úgyhogy nem kell ilyennel riogatni senkit mert hülyeség!Ja és nem "városi" vagyok!
2011. jan. 23. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!