Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hónapra itthagyhatom?

2 hónapra itthagyhatom?

Figyelt kérdés
2hónapra kimennék külföldre, csak félek, hogy a 8hónapos macskám addig elfelejt, és nagyon hiányozna. Lenne aki vigyázna rá. Te itthagynád?
2011. jan. 23. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,hogy elfelejt.Ha jó kezekben lesz,akkor menj nyugodtan. Én nem tudnám itthon hagyni az állataim.
2011. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem fog elfelejteni! :) A gazdi jellegzetes, csak rá jellemző illatát egyetlen állat sem felejti el, még évek múlva sem! Tehát nyugodtan otthagyhatod, csak Te ne felejtsd el őt! :)
2011. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem fog elfelejteni. Ugyanabban a cipőben jártam mint te, külföldre kellett mennem. Szegény cicámat számára idegen emberekhez kellett adnom, ahol ráadásul volt 4 gyerek. (Ő nagyon utálja a gyerekeket). Ki is engedték és mégis mindig visszament, mikor újra meglátott majd' kiugrott a bőréből, felszaladt rám mint egy kiscica :)

De megjegyzem ilyet sose csinálnék vele többet, mert hallottam, hogy totál depressziós volt.

2011. jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy macska nem felejt.Ezt az is bizonyítja h az egyik befogadott cicánk fél a zacskócsörgéstől,mi meg soha nem is bántottuk semmilyen formában,biztos rossz emlékei vannak a zacskókkal.
2011. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De én is nagyon nehezen hagynám otthon 2 hónapra.Hiányozna a párnámról a fejem mellől..:D
2011. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én novemberben hagytam itthon a cicámat 1,5 hétre akkor pont 8 hónapos múlt az enyém.

Amikor haza jöttünk, akkor eléggé besértődött. Ő olyan igazi kisgyerekként van itthon tartva. Aztán anyuméknál töltötte azt a 1,5 hetet... miután haza hoztam 2-3 napig úgy tett mintha nem akart volna megismerni, pedig rengeteg finomságot hoztunk neki haza ( lezögezem többet mint magunknak :)) és nagyon rosszul esett :( Többet ilyet nem csinálok az tuti!

De ezt macskája válógatja úgy gondolom.

2011. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!!

én is jàrtam ebben a cipôben, tavaly novemberben kellett a pàromra hagyni a cicàmat 2 majdnem egész hònapra, hozzàteszem a pàrom elég sokat dolgozik, ìgy a cica sokat volt egyedûl, mindennap majd a szìvem szakadt meg értûk, de kibìrtuk, nem ez volt az elsô ilyen :( A cicàra ràtérve, az a pillanat amikor ùjra talàlkoztunk, olyan volt mint egy kisebb csoda :) Nem felejt el... Visszaérkezésem màsnapjàn ùgy bùjt hozzàm, mint egy kis tûndér, azòta olyan mint elôtte... Szerintem otthagyhatod, ha tényleg jò kezekben lesz.. KITARTàS!!

2011. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem felejt el, ne félj. Én is voltam külföldön sokáig, a macsekok a szüleimnél laknak. Nálunk is mindig ezt csinálják, játsszák a sértődöttet, mintha tök közömbös lennék. (de már 2 hét távollét után is). Magyarul sz@rnak a fejemre. Másnap már hajnalban a párnámon ugrálnak....imádnivalóak.
2011. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A cica nagyon okos állat,itthon hagyhatod ha van aki gondját viseli:)

De cica társaslény magányos lesz,inkább ha megoldható vidd el olyan rokonhoz ahol van társasága:)

2011. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én 2 hónapra mentem ki németbe.Azt mesélték akik vigyáztak rá hogy nem találta a helyét mindent fel borított futkározott össze vissza és nagyon le fogyott de amikor haza jöttem nagy dorombolt. :)
2011. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!