Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám mirét nem jön ide...

...Gábor... kérdése:

A macskám mirét nem jön ide hozzám?

Figyelt kérdés
A macskám 1 hónapja még annak örült,hogy az a család ölébe lehet.És most meg mikor felvesszik az ölünkbe csak nyávog és leugrik.Ez mitől van?(JAH ÉS NŐSTÉNY)
2011. jan. 29. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért,mert a macska nem kutya.Akkor és azt csinál,amit éppen akar,vagy amire kényszeríted.Nem tudod parancsokra betanítani,és nem fogja állandóan a kegyeidet keresni
2011. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hisztis... :) néha az enyém is csinàl ilyet.. sôt, rosszabb esetben fel is pofoz, ha nagyon nincs kedve kézben lenni, persze finomat, karmok nélkûl, de odasuhint az arcomra, jelezvén, hogy na most azonnal tegyél le nem vagyok plûss macska... legyél tûrelmes és hìvogasd, de ne erôszakoskodj, egyik se szereti :)
2011. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De az én macskám olyan,hogy leülök a székre és azonnal oda jö és már ugrik is.

Most meg még a helyét sem találja mindig csak mászkál a házban meg kint is.

2011. jan. 29. 14:17
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál rá hogy orvoshoz vidd?
2011. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mennyi idős a cica? mióta kijárós cica?
2011. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezesetben sajnos elkerülhetetlen, hogy elaltassák a cicát. :(( Ilyet normális macska nem csinál.
2011. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én végülis arra gondoltam,hogy nem sokár jön ez a párzási időszak és ez nem attól van?
2011. jan. 29. 16:15
 8/13 anonim ***** válasza:
A macskák február hónapban "bagzanak", azaz ilyen élnek nemi életet, és amikor kitavaszodik, megszületnek a kiscicák. Hidd el: most nem a te közelségedre vágyik, inkább a saját fajtájából szeretne valakivel huncutkodni. Most hagyd békén, és engedd, hogy kijárjon, úgyis kiszökik és lehet, hogy egy hétig sem fog visszamenni, amennyiben azt érzi, hogy korlátozzátok. A macskafélék mindig fenntartják maguknak a jogot a "szabadsághoz", lelkük mélyén sosem hódolnak be úgy, mint a kutyák.
2011. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. jan. 29. 16:30
 10/13 A kérdező kommentje:
De alig iszik valamit meg alig eszik.
2011. jan. 29. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!