Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám terhes volt. Valahov...

A macskám terhes volt. Valahova megszülte a kölykeit (sajnos nem hozzám). Az anyacica mindennap haza jár, de a kicsiket még nem láttam. Hogy tudnám rávenni arra, hogy idehozza őket?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd hazaviszi őket, ha úgy látja jónak, rávenni szerintem nem tudod, esetleg megpróbálhatod kilesni, szomszédokat kérdezgetni, hátha oda szült, de inkább bízd az anyacicára. Valami okának lennie kell, hogy nem otthon szülte meg őket, valami zavaró tényezőt talált, ami miatt nem érezte biztonságban a születendő kölykeit.
2009. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
nekem ugyan ez volt.A szomszédba szült,és kb egy hét múlva haza hozta őket.
2009. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az volt a baj, hogy nem voltunk itthon. Nagyon köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 29. 14:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
majd hazaviszi őket, általában minden kinti macsek ezt csinálja
2009. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt egy fiú cicám, egyszer hívott magával, mármint jelzett hogy kövessem ( szoros volt a kapcsolatunk) és megmutatta a kölykeit :))))) Az anyuka ismeretlen volt :))Egy kis eldugott helyen nem messze ahol lakunk.

Kövesd a cicát, valami közeli eldugott helyen kell hogy legyenek :)

29/N

2009. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm...követni fogom. Most csináltam nekik egy jó kis helyet:D
2009. aug. 29. 14:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy ne hozd el a kiscicákat semmiképp, csak max. látogasd, mert ha az anyacica nem ért veled egyet, úgyis elviszi őket máshová, ahol megint csak kereshetnéd (tapasztalat).
2009. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem fogok hozzájuk nyúlni, mert azt a másik cicám se szerette, ha a kölykeit simogattam...csak látogatom majd őket:D köszi a választ
2009. aug. 29. 14:49
 9/10 anonim ***** válasza:
na? hazavitte őket? édikék? :P
2009. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hozta őket haza. Csak egy kiscicát találtam, és az is eltűnt. Nem is akart odajönni hozzám:( Remélem jövőre ha lesznek cicái idehozza őket. Mostmár megkötve tartom a kutyát. Csak akkor engedem el 1-2 órára(naponta) amikor kint vagyok.
2009. dec. 25. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!