Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig bírja egy macska kaja...

Meddig bírja egy macska kaja nélkül?

Figyelt kérdés

A cicám elég finnyás, tudom, el lett kényeztetve. :S Eddig csak 1-2 fajta száraz tápot volt hajlandó megenni, de azokat már nem kaphatja, mert kiderült, hogy húgykőre hajlamos.


Vettem neki másikat + próbálnám hússal etetni néha, mert ugyanannyiba kerül, mint a konzerv. Most is ott van a tányérjában a csirkeaprólék, amiért a másik macskáim visítanak, de ő sztrájkol. Inkább nem eszik. Ugye ha már kopogna a szeme az éhségtől megenné? Vagy képes inkább éhenhalni?


2011. febr. 2. 13:55
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
nyugi!!!! ha nagyon éhes 2-3 nap múlva akkor még a falat is megenné ha meg nem akkor beteg és vidd el orvoshoz
2011. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem hal az éhen, ne aggódj, ha éhes majd megeszi, vagy lop magának kaját mástól.
2011. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 kisnita ***** válasza:

Szia!

Ezt a tápot próbáld ki!

[link]

Úgy add, hogy minden nap 3x egy adagot (rá van írva, hogy mennyit kell adni belőle egy nap és annak a harmadát) tedd le elé negyed órára és ha nem eszi meg vedd el előle. Ez 5 napig csináld így. 5 napon belül enni fog ez biztos. Mást ne adj neki ezen kívül, víz mindig legyen előtte. Ha hozzászokik akkor is ugyan ezt az elvet kövesd. Napi 3x kínáld meg és ne legyen előtte egész nap a kaja, ha nem eszi meg negyed óra alatt akkor vedd el!

2011. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszi!


Lehet, kipróbáljuk ezt a tápot is. De igazából őmacskasága semmit nem akar megenni, ami új. Nem kap mást, mint ami a mai kaja számára, csak megeszi...

2011. febr. 2. 14:11
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

akár évekig is elélnek ezek a kis állatok étel s ital nélkül is

szóval ne aggódj , ne törődj semmivel

nem érdemes ezzel foglalkozni

2011. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

utolsó, ezt honnan veszed ...?

amúgy szerintem biztos megeszi ha nagyon éhes lesz,csak nem hagyja éhenhalni magát :)

2011. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
2-3 napon túl nem szabad éheztetni a macskát, mert elkezdi lebontani a testzsírját a májon keresztül, amitől zsírmáj alakul ki és májelégtelenségben elpusztul. Beszéld meg a diétát pontosan állatorvossal, kérjél javaslatot az étkeztetésére.
2011. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

na most nem azért mondom .......de tényleg évekig is kibíják kaja és víz nélkül

földönkívüliek ezek , fényt esznek ha nincs más

2011. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem, nem éheztetem, tök jó minőségű kaját kap, úgy spórolom ki a költségvetésből, de akkor is megkapja. Csak egy elkényeztetett majom. :)


Nem hinném, hogy évekig kibírná kaja nélkül, te kibírnád?

2011. febr. 2. 14:38
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

én nem bírnám ki

de nem is vagyok egy elkényeztetett macska

2011. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!