Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti cicát be lehet szoktatni...

Kinti cicát be lehet szoktatni a lakásba?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, bár az elején biztos nem lesz könnyű...
2011. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül be lehet szoktatni. Lehet hogy nem lesz könnyű, de az is lehet hogy könnyebben fog menni mint gondolnád, ez azért nagyban függ a cica fajtájától, egyéniségétől. De ők azért nagyon szeretik a kényelmet, szóval nem igazán szokták zokon venni, ha a melegben lustálkodhatnak naphosszat :)
2011. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 2. 19:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős a cica!
2011. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát a cicus már nem pár hónapos...2 éves.De gondolom ez még nem számít túl öregnek.:)
2011. febr. 2. 21:18
 6/8 anonim válasza:
hát attól függ milyen a jelleme a cicának pl.: ideges-e vagy nyugodt.Egyébként két a probléma szokott adódni: a bent piszkítás és ha van a cicaajtó használata,az én cicám még 1 honap után sem mert bejönni a cicaajtón,de lehet hogy nálad pofonegyszerű lesz..
2011. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fiú cica de méretében még egy felnőtt lány cicának se felel meg :) Elég lusta tipus,félős,kényes,nyávogós...ezért szerintem jobban is élvezné a benti életet.De nem tudom majd megprobálkozok vele :)
2011. febr. 2. 21:50
 8/8 Ikszdé xD válasza:

Nos...az enyém is az utcáról jött, de kb. életében 10 percet volt gazdátlan, mert apa hazahozta nekem. Úgy volt, hogy a volt gazdija nem tudom, talán "megunhatta" vagy nem volt lehetőség, hogy etesse, őt, ezért utcára tette, és apukám hazafelé tartva, gondolta megmenti, legalább télire szegény cicust a bizti haláltól. Olyan pici és cuki volt, hogy azóta már 4 év telt el, és mondhatni családunk "kincsévé" vált. <3


De az elején tényleg nagyon nehéz, de csak addig, amíg megismeri a ház minden zeg-zúg-át, na meg persze a kuckóját is elkell fogadja, és aztán nyert ügyed van!


Rem segíthettem! :D

2011. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!