Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kertben tartott 8 hónapos...

Egy kertben tartott 8 hónapos mopsz kutyát át lehet szoktatni a lakásba?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Kertben mopszot? :O Át lehet és kell is, mert ez a fajta nem igazán kertbe való, főleg nem télen. Tudtommal. Én ilyen pici és rövid szőrű kutyát nem tartanék kertben, nem is beszélve arról, hogy elég rövid az orra, így télen nagyon könnyen tüdőgyulladást kaphat, mert nem tud felmelegedni a belélegzett levegő, míg leér a tüdejébe.
2010. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom csak most fogom megkapni és eddig az előző gazdája kint tartotta,legalább is amióta jobb az idő! Én pedig panelban lakom és nem tudom meg fogja-e szokni:(
2010. márc. 29. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha (főleg eleinte) sokszor leviszitek sétálni (hiszen azt szokta meg hogy rohangászhat amennyit akar) akkor minden gond nélkül meg fogja szokni.
2010. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igy van, a megfelelo testmozgas biztositasa fejeben meg fogja szokni sot, jobban fog neki orulni, mert igy mindig a gazdai kozeleben lehet majd es nem lesz kitessekelve az udvarra.

A testi szuksegletek mellett a szellemire is fektessetek hangsulyt, mert az is legalabb olyan fontos. Tanitgatni kell alapveto dolgokra, mint ul, fekszik, stb. Nagyon elvezik a kutyak es egy profi kikepzotol tanultam, hogy nagy szukseguk van a szellemi tornaztatasra a kutyaknak, hogy egeszsegesek maradjanak.

Biztos jobb lesz neki lakasban, sok sikert!

2010. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!