Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gyógymód van a macskák...

Milyen gyógymód van a macskák gyógyítására?

Figyelt kérdés
Egy napja a macskám csak fekszik, nem csinál semmit. Ha hozzáérek látszik rajta hogy fáj neki. Hallottam valami népi gyógymódról, amitől jobban lehetne, de nem emlékszem rá pontosan. Légyszives gyorsan aki tudja!
2011. febr. 5. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmiféle népi gyógymód nincs, pláne úgy, hogy fogalmad sincs, mi baja a cicának. Egyetlen megoldás létezik, állatorvosi kezelésnek hívják. Feltételezem, hogy ha neked van valami bajod, akkor sem népi gyógymódokkal próbálkozol.
2011. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így igaz.
2011. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nemrég az én macskámnak is ugyan ez a baja volt, az orvos nem kért el összesen 2ezer ftot a kezelésért aztmondta , hogy ha nem vittük volna időben akkora macska meghal, úgyhogy ahogy lehet vigyétek
2011. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a cicát a doki meggyógyította
2011. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt valahogy sejtettük. :) (első voltam)
2011. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gyógymód az, ha elviszed állatorvoshoz. Biztos, hogy komoly baja van, ha az érintés is fáj neki.
2011. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rumpelstilzchen válasza:
Szerda reggel arra ébredtem, a cicámnak nagy fájdalmai vannak, nem lehet hozzáérni, fúj rám, nyávog stb. Alig bírt felkelni, nagyon ijesztő volt. Elvittem az orvoshoz délután, kapott két injekciót, meg itthonra gyógyszert, és már másnap jobban volt. Most meg kutya baja már. Van, amit lehet otthon kúrálgatni, de ha nem tudjuk, mi lehet a baj, lehet, hogy csupa jóindulatból rosszat teszünk a cicával.
2011. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nepi gyogymod a szivlapat, egyetlen csapas ,es nincs tobbe semmi baja. Ja, de macska sem.

A ertelmes gyogymod pedig az allatorvos.

2011. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!