Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nemrég kaptunk egy kilenchonap...

Nemrég kaptunk egy kilenchonapos fiu cicát. Semmi gond nincs vele, csak állandoan kiakar szökni az erkélyre. Negyedik emeleten lakunk és én még nem láttam repülö cicát, de nem is akarok! Mi a tapasztalat kimerjem engedni?

Figyelt kérdés
A multkor kérdeztem a Magic clean-nal kapcsolatban,köszi a válaszokat,kiprobáltuk.Beváltt.Merem javasolni.
2011. febr. 6. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát mi a régi cicánkat kiengedtük, bár nagyon féltettük, volt is, hogy egyszer majdnem leesett, szerencsére édesapám időben elkapta. Hiába, egy halom galamb volt a környékünkön, el akarta őket kapni. :/ (8. emeleten laktunk)

Ha nagyon ki akar menni, esetleg annyit lehet tenni, hogy körbe hálózzátok az erkélyt, akkor nem fog tudni kiesni. :)

2011. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is a 6.-on lakunk, és bár tériszonya van a cicának, így is nagyon féltem. :) Én kijárok vele, ha menni akar. Persze ez nem mindig jön össze. Csináltam egy szúnyoghálót, hogy ne tudjon kimenni, viszont szellőztetni tudjunk. Ajánlom, mert nekünk bevált.
2011. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én egyik cicám egyszer kiuhant a hatodikról... Túlélte végül, de hónapokih gyógyult, és nagyon drága volt a kezelése is.

Amúgy én is válaszoltam a macskaalmos kédésedre. Örülök hogy bevált. :)

2011. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni erkélyre szerelhető macskahálót a fressnapfban érdemes lenne beszerezni .Te is nyugodtabb lennél ha tudnád hogy a cicád biztonságban van
2011. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A macskahálót javaslom én is. Mi a 7.-en lakunk, az előző, thai cicámat nem kellett félteni, soha nem akart ugrani, csak kikönyökölt és nézelődött. Most másik van,az ő első ténykedése az volt, hogy felugrott az erkélykorlátra, másnap be is hálóztuk az erkélyt.
2011. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan az erkélyetek, hogy alul ki tud nézni, szagolgatni, akkor talán kevésbé kell félni, hogy lesz kedve felugrani a korlátra. De ha vadászik, vagy tüzel, akkor elveszti az eszét. Én is mindig féltettem az enyémet.

Eleinte kb. minden reggel úgy indult, hogy körbesasszézott az erkélykorláton, mert direkt bedeszkáztuk az alsó rést, nehogy kiessen. Mikor elbontottuk a deszkákat és alul is ki tudott nézegetni kényelmesen fekve, akkor már nem volt olyan sok kedve felugrani.

2011. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!