Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macska fajta illik hozzám?

Milyen macska fajta illik hozzám?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy cicát ami nyugodt természetű és nem ugrálni akar állandóan.És egyébként szobacica lenne pénzem lenne rá.Most van egy cicám menhelyről fogadtam örökbe csak szeretnék még mellé egyet. De a megyei menhelyen nincsen macska ami tetszik. És nincs is valami sok.Szóval szeretnék venni egy fajtatiszta cicust. Csak nem tudom milyen fajtát.
2011. febr. 7. 21:43
 1/5 Tinker Bell ***** válasza:

Van néhány oldal, ahol ezt kiderítheted:


[link]


[link]

2011. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi,nekem a brit rövidszőrű jön be a legjobban ezek alapján :D

És szerintetek nőstény vagy hím legyen?(persze ivartalanítanám)

2011. febr. 7. 22:00
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Énis ugy gondolom hogy a brit passzolna a legjobban hozzád,amiket leírtál de jobban járnál egy természetesebb fajtával ami szerintem szebb és aranyosabb is mint a brit.

Pl. Maine Coon, vagy inkább a Szibériai ill. Norvég erdei.

Persze csak ha szereted a hosszabb szőrt :) [link]

Nekem pont van egy ilyen cicám 1 éves lányban eladó,egy ideje szerető gazdit keresek neki,ezüst-fekete cirmos tündéri cicc...


Itt nézheted meg őket:

2011. febr. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most is ilyesmi macskám van mint amit linkeltél csak keverék.De még csak 7hónapos :D
2011. febr. 8. 11:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ajánlom a perzsa, himalája perzsa cicákat! 1 éves koruk után nagyon nyugodt, békés állatok. És nem utolsó sorban szerintem elég dekoratív a megjelenésük :D

2011. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!