Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Frontline Combo valóban véd...

A Frontline Combo valóban véd a belső paraziták ellen is?

Figyelt kérdés
Állatorvossal akartam kiíratni féregtelenítőt és bolhák elleni készítményt cicának, erre közölte, hogy fölösleges, mert a Frontline Combo mindkettő ellen használható. Én viszont még nem hallottam ilyet, és a tájékoztatón sincs ilyesmi, úgyhogy nem igazán hiszem el...
2011. febr. 9. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Van olyan spot-on készítmény, ami jó belső paraziták ellen is (nem mind ellen, általában specifikus a használatuk), ilyen pl. a Stronghold, ami jó bolha ellen és férgességre (bár nem minden féregre), viszont kullancs ellen nem. A Frontline Combo esetében nem gondolom, hogy belső paraziták ellen bármit is hatna, ha ilyen spot kell, akkor konzultálj egy felkészültebb dokival.

Nekem évek óta az Advantix és Milbemax párosítás jön be, semmi gubbanc nem volt a kutyával soha (se bolha, se kullancs és semmilyen féreg).

2011. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért állatorvos mert ért az állatokhoz... Ráadásul még lehúzni sem akart, hogy vegyél meg 2 gyógyszert, inkább ajánlott egy jobbat. Pedig simán átb*szhatott volna, mint a többi állatorvos. Szerintem hallgass rá. Egyébként decemberben nekünk is problémánk volt, és a Combo bevált.
2011. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor én negatív leszek :(

NEkem nem vállt be FC, egyrész baromi drága és a macskám ugyan olyan bolhás maradt, pedig rendesen úgy tettem a bőrére (tarkóra), hogy ne folyon le a szőrén. Aztán ajánlották a Advocat irtót. Olcsóbb is és nekem jobban bejött. 1x használtam és jó néhány hónapig nyoma nem volt bolhának a cicámban. féregtelenítót patikában is lehet venni max 300 Ft darabja. Milbemax a legjobb minta azt már írták előttem, de a Castel is jó.

Sok sikert!

2011. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Időközben üzent a doki, hogy rosszul emlékezett a Frontline-nal kapcsolatban, így Advocate-et küldött helyette. Erről már a neten is olvastam, hogy jó bizonyos belső parazitákra is.

Egyébként egy kóbor cicára kellene, akivel valószínűleg nem tudnánk megetetni a féregtelenítő tablettát, ezért kerestem volna valami egyszerűbb alternatív megoldást.

2011. febr. 9. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!