Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi kell tennem? Nagyon féltem.

Mi kell tennem? Nagyon féltem.

Figyelt kérdés

A cicám szeme be van gyulladva!!!!!!!!

Vagyis nem a szemgolyója piros, hanem a kötőhártya, aminek fehérnek kell lennie. Kamillázom már 3 napja és semmi hatása. Ha az orvoshoz vinném, az drága!! Szerintem kötőhártya gyulladása van.:(:(:(:(

Mit csináljak szerintetek? :O


2011. febr. 9. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor magadhoz vetted a macskát, akkor nem gondoltál arra, hogy előfordulhat, hogy állatorvosra lesz szüksége, és azt ki kell fizetni?

Nem mártírkodni kell, hanem felelősségteljesen viselkedni, ha már gazda vagy.

2011. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Találj ki valamit és vidd el dokihoz! Amikor az ember valamilyen állatot vállal, akkor végig kell gondolni, hogy van-e elég pénz a tartására. Ha nem viszed el, komoly dolog lehet a vége. A kamilla egy jó kis bacinak annyi, mint halottnak a jó reggelt, semmit nem ér.
2011. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
"Tiacil szemcseppet" vény nélkül lehet venni?
2011. febr. 9. 16:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Drága? Honnan tudod, ha egyszer nem is viszed? Egy szemcsepp nem hiszem, hogy olyan ördöngősen nagy összeg lenne. Felelős vagy érte. Miért hagyod,hogy szenvedjen? Látod, hogy a kamilla nem használ, nem érdemes minden vackot beleöntögetni a szemébe, lehet, hogy csak többet ártasz, mint használsz, és azután már, lehet, hogy még drágább lesz.
2011. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, fogalmad sincs, hogy mi lehet ez. Ennélfogva az, hogy nekiállsz mindenféle gyógyszerrel próbálkozni, orosz rulett a szeme világával.
2011. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ÁLLATORVOS!

Ha nem akarsz rövidesen búcsúzkodni.

2011. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A bór vizes öblögetés az jó, nem? :O
2011. febr. 9. 20:58
 8/11 anonim ***** válasza:
De b*zdmeg, most is kérdezősködsz, ahelyett hogy elvinnéd orvoshoz. Ez is biztos vmi sz*ros tinédzser aki kiharcolt egy állatot magának... Add ide, majd én kifizetem, de többet nem kapod vissza szerencsétlen macskát az tuti. Téged se visznek el orvoshoz ha sz*rul vagy? Anyád büszke lehet rád, gratulálok.
2011. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha annyira félted a cicát vidd el állatorvoshoz. De ha kamilláztad az segíthetett rajta valamennyit.

Jó bullást a cicusnak! :)

2011. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11:26 vagyok. ide ne akkor írjatok ha szekálni akarjátok a macska gazdáját azt megtehetitek máshol, vagy elfogadja a tanácsotokat a tulajdonos vagy nem! Az az ő dolga! :)
2011. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!