Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta kistestű cicák...

Milyen fajta kistestű cicák vannak? Amik nem nőnek nagyon nagyra.

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 16:55
 1/7 tetris ***** válasza:
Az egészen picike kis cicák plüssből vannak.
2011. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Gondolom nem az akkora cicákra gondolt, mint pl a perzsa :)

vannak azok a Whiskas cicák sajnos nem tudom a fajtájukat. Azok nem olyan nagyok. Szerintem a bengáli cicák a legszebbek:)

2011. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszodat!Hát nem ilyen mini cicára gondoltam hanem ami nem ilyen 10 kilós :)
2011. febr. 9. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
A burmai a legkisebb testű macskafajta. Egy felnőtt olyan 3 kiló körül van, vagy még ennél is kevesebb.
2011. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A perzsa mióta nő óriás 10 kg macskává? Max egy elhízott ivartalanított példány nő akkorára.

Egyébként te a Main Coon cicára gondoltál szerintem. Na azok elég nagyra nőnek :)

Szerintem a legszebb cicák a mindenki által 'whiskas' cicának hívott cicák és a himalája perzsák <3 :)Nekem i van egy nőstényem és nagyon szeretem nem cserélném el semmilen másik cicura :))

2011. febr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak mondtam hogy nem egy ilyen 10 kilos macsra gondoltam...Azt nem is mondtam hogy megnő 10 kilora :)
2011. febr. 10. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:

A 19:09 es válaszolónak mondtam, hogy a perzsák sem nőnek talamas állatokká :) Legalábbis én még 5 kg nál nehezebb perzsával nem nagyon találkoztam... :) De az ivartalanított állatok álltalában hamarabb meghíznak, meg ahpgyan öregszenek úgy is híznak :D Kevesebb mozgás = testsúly gyarapodással ;)

És sikerült már dönteni, hogy milyen cicád lesz? Rengeteg cica vár gazdira a menhelyeken, sokszor nem csak keverékek. Miért nem próbálod meg ott? Vagy hétvégén a Lurdyban is lesz macska kiállítás, ha ennyire ragaszkodsz egy kimondodd fajtához akkor ott tudsz a tenyésztőktől kérdezni.

Majd írj h mi lett :)

2011. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!