Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik márkájú macskaeledel...

Melyik márkájú macskaeledel jobb Kitekat, Friskies vagy Darling?

Figyelt kérdés
2008. jan. 30. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindegyik megfeleő a cicák számára. Végül is bízd a cicára, hogy melyik ízlik neki jobban:-)))
2008. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem.Mindenféle vacakot beleraknak és semmi tápértéke nincs.Én rááltam a prémium tápra és abóól kevesebbet eszik mivel igazi húsból van és nagyobb a tápértéke így kb.ugyanannyira jön ki az etetési költség,és a cica is jobban jár.
2008. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
78%
Szerintem mind jó, a macskától függ, hogy melyiket szereti. A mieink pl. a Kitekat-ot nem igazán szeretik, viszont a Whiskas a kedvencük. Ezen kívül persze kapnak kicsit olcsóbb fajtákat is.
2008. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
A Kitekat, Whiskas nagyon jó. Bár a Whiskas nem minden cicának ízlik. Friskiesből én a cicimnak csak a száraz fajtáját szoktam adni. Már lehet a boltokba kapni olyan Friskies száraz eledelt ami füvet is tartalmaz. Ez azért jó, mert nem piszkálja a virágodat. Én kipróbáltam márka nélkülieket is, változó. Ki kell próbálgatni, mert van ami ízlik nekik abból is. A márkásabbak azért jobbak, mert abba vannak olyan anyagok is, amik fényesítik a szőrüket stb. De ha a cicád megeszi az ételmaradékokat is azt is adhatsz neki, főleg húst.
2008. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Házicicák általában mindet szokták szeretni. A felsoroltak közül szerintem a Friskies a legjobb, de fajcica esetén hosszú távon én sem javaslom egyiket sem. (Az én perzsáimnak

mindegyiktől menne a hasuk.)

2008. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mind3 kb. ugyanolyan, az én macskáim mind3at szeretik:D
2009. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se jó ezek közül a túlreklámozott, színezékkel és ízfokozókkal teletömött "macskatápok" közül. CSak a nevük jó. Vegyél inkább RoyalCanint, Hill's vagy Iamsokt, Eukanubát, mert olcsóbban kijön neked a napi etetési költség+ ezek a tápok legalább 40-50 %-ban húst tartalmaznak. A Friskies-ről pedig gyorsan szoktasd le, mert 10 húgyköves macskából 9 ilyet evett.
2009. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Egyik se. Melyik a jobb neked? A McDonald's a Burger King, vagy a KFC?

LandFleisch, Acana, stb. Ezek ugyan drága prémiumtápok, de ezek jók. És a Whiskas után a cica a LandFleischra nem nagyon néz rá, pedig valódi húsból készül, adalékok nélkül. Az Acana meg a magasnak nevezett 40%-os fehérjetartalomra rálicitál a 74%-al, beelőzve még a LandFleisch termékeket is. A cicák meg húsevő lények.

2013. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!