Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért cicil még mindíg a macskám?

Miért cicil még mindíg a macskám?

Figyelt kérdés
Olyan 6-7 hónapos a cicám egy keverék.De 3 hónapos korába lett elválasztva az anyjától de ha pl. fekszik velem az ágyba elkezdi "szopni" a takarót és tiszta nyál lesz.Ez ellen lehet tenni valami vagy majd leszok róla?
2011. febr. 12. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog leszokni róla, nekem az 5 éves macskám is ezt csinálja, csak ő nem nyáladzik közbe :)))
2011. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyeem meg. :) Minden macska más.Ne jelentsük ki egyértelműen,hogy nem változik.Van rá esély :)
2011. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meg fog maradni ez a szokása. Nekem egy thai-om volt, rájuk egyébként jellemző a gyapjú szopogatás, szóval ő még 16 évesen is szopogatta a pólóm nyakát, mikor az ölemben ült. Sőt, sokszor felmászott a mellkasomra és a nyakamba fúrta a fejét, miközben dagasztott :))
2011. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Hű ez jó kérdés de itt a válasz :)

Le kell választani az anya cicától, és egy kis tejet rakni elé, hogy egyen magától. Majd ha ez megy kis felvágott, párizsi is jöhet. Végén már tápot fog enni =).

Ha nem akar inni a tejből dugd bele az orrát.

Be fog válni ;)

2011. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó nem zavar, hogy nem a kérdésre válaszoltál? A tej meg baromság, nem minden macskának tesz jót.. Az én cicám szereti, nincs is hasmenése tőle, de csak nagyon ritkán kap, akkor is egy kornyit, amivel be is éri.
2011. febr. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Erről nem hinném, hogy leszokna. Nekem mind a két cicám csinálja és már 6 - 4 évesek.

Ha téged ez zavar, annyit tudsz csinálni, hogy leküldöd az ágyról, és nem engeded vissza - mondjuk meg fog sértődni.

Szerintem édesek, mikor ezt csinálják, olyan babásak :) Meg a kapcsolatnak is jót tesz, ha hagyod hogy dagasszon és közben simized :)

2011. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!