Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám mindig támadni...

A macskám mindig támadni akar/támad is. Mit tegyek hogy ne legyen ilyen vad? FONTOS!

Figyelt kérdés
A korát sajnos nem tudom pontosan,mert találtam a cicát.Kb egy éve van nálunk,és nagyon szép,és ápolt volt amikor megtaláltam,szóval valószínűleg nem utcán nőtt fel.Max 2,5 éves.Régebben nagyon bújós és kedves cica volt,de most már karmol és harap,még engem is pedig én etetem.A kis öcsémet homlokon karmolta,és félek hogy nagyobb kárt is tenne benne.Nincs kiheréltetve,és még nemvolt orvosnál,de kenjük bolhaírtóval.Rendesen eszik,és jó húsban van.Ha simogatom kb 10 percig nyugodt utána totál begolyózik és nekemesik.Az lehet a baj hogy nincs ivartalanítva?Elkéne vinni állatorvoshoz?
2011. aug. 25. 11:49
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja azt kihagytam,hogy nagyon kevés vizet iszik!Minden étkezés után ottvan neki a víz,de nem issza.

Ja és van egy nagyon rosszindulatú szomszédunk,aki megütötte már többször seprűvel,és mindig piszkálja,és a valamelyik nap leölnötte egy vödör hideg vízzel :S

2011. aug. 25. 11:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem volt még orvosnál, ugye nem azt jelenti, hogy oltásai sincsenek? Ivartalanítás minden képen.
2011. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oltást kapott,és úgyértettem,hogy még hordozóba nem vittük sehova,pl állatorvoshoz se. :)
2011. aug. 25. 11:59
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi,a választ,az ivartalanítást mondom anyukámnak :)
2011. aug. 25. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát az én macskámat is az utcán találtam és pont ilyen.Aranyos sunyi ki állat.Dorombol amikor éhes kaja után pedig megbolondul és nekem esik.Nekem is szokott olyan lenni hogy az ölemben simogatom bírja 3 percig aztán egyszercsak bevadul és karmol,harap.Fiú ivartalanított macskám van!!!!
2011. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
o is ilyen,ugymond nyalizik aztan meg "ki akar nyirni" :D
2011. aug. 25. 19:22
 7/8 anonim válasza:
én azt a szomszédot ütném seprűvel meg önteném le hideg vízzel aki bánt egy állatot (főleg ha nem csinált semmit) bár azt nem tudom hogy a te cicád csinált e valamit :)
2011. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
am szerintem azért akar támadni mert öt is bántják (a szomszéd) utolsó voltam
2011. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!