Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám folyamatosan nyarvog...

A macskám folyamatosan nyarvog. Ez az ivarzás jele?

Figyelt kérdés
Most januárban kezdte, sajnálom elvinni ivartalanítani de elégé idegesítő a nyávogássa. Bent van a lakásba és van hogy késő este is nyávog.
2008. jan. 31. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, párt keres(ne) magának.

A macskának sem kellemes élmény ez a felajzott állapot, így az ivartalanítás miatt nem kell sajnálkoznod. Ez sem jó a macskának. Az viszont csak egyszer nem jó. Ez meg évente többször, így javasolt elvégeztetni az ivartalanítást.

2008. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ivarzás alatt is meg lehet müteni? Neki még nem volt kicicája ez nem okoz problémát?
2008. jan. 31. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ivarzás alatt nem lehet műteni az pedig abszolút nem baj ha nem volt kölyke.Az én cicám 6hónapos(lány) és 3hete ivartalaníttatuk.Én is nagyon féltem hogy baja lesz de nagyon jól viselte és már a seb sem látszik,úgyhogy sztem mindenképp jobb ha ivartalanítva van,mert neki sem kellemes kínlódni mikor rajta van a párzás meg persze nekem sem kell elviselni az állandó nyervogást.
2008. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval, ivartalaníttasd, mert ez a kínlódás, nyávogás egyre elviselhetetlenebb lesz. De várd meg, amíg elmúlik a tüzelés! Az enyém is rendbe jött teljesen mire kiszedték a varratait- nálunk 7-10 nap.
2008. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kb. meddig tart ez a tűzelés? Abból veszem észre hogy nem nyarvog ilyen hangon? Köszönöm a válaszokat.
2008. jan. 31. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Észre lehet venni ha abbahagyta,mert már nem nyervog,nem cirkuszol és nyugodtabb lesz.De sajnos egy-két hét múlva megint elkezdi,mivel a cicának csak a párzás során lesz tüszőrepedése,és addig míg ez nem következik be mindig újrakezdi.Az enyém másfél hónap alatt 4x kezdte el és egyre több napig tartott,úgyhogy miné előbb meg kell csináltatni.Ha te nem vagy benne biztos a doki látni fogja hogy ivarzik-e.
2008. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!