Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nekem nőstény cicám van 2...

Nekem nőstény cicám van 2 éve, azóta a szomszéd kan macskája folyamatosan átjön hozzánk és összespriccel mindent.2 hete lett kiivartalanítva a macskám. Mit tegyek ellene, hogy ne is tegye be ide a kis tappancsait a kan macska?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Az én cicám is most lett ivartalanítva, és neki ajánlott az állatorvos egy sprayt az alom miatt, de az a spray olyanra is jó (vagyis az van leírva a spray mellékleteként a tájékoztatóba ) hogy kandúrpisilésre. Ahova pisil, és a függőleges dolgokra kell a FELIWAY sprayből fújni asszem 10cm-ről. Állítólag ettől nem fog odapisilni. Nekem az alommal bevált. De olyan módszerek is vannak hogy kiteszel pár rajzszöget oda ahol megáll amikor pisil, és garantáltan nem jön vissza.XD Bár lehet hogy picit ez kegyetlen, de begyógyul, és garantált eredménye van.
2009. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elozo valaszolo: ugye tudod,hogy a macska nem lep bele a rajzszogbe? (altalaban)

Amugy, a kerdezonek. Ha ket hete lett ivartalanitva a macsekod, akkor hamarosan a jelolo kandur is elmaradozik - egyre nyilvanvalobb lesz, hogy "nem preda" szamara.

Alternativ megoldas: elkapod a kandurt, es ot is elviszed ivartalanittatni. :P

2009. febr. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!