Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen színű ez a macska?

Platypus kérdése:

Milyen színű ez a macska?

Figyelt kérdés

Teknőc is és cirmos is, addig megvan. De azon belül van valami szakkifejezés erre a színre és mintára? Sok tricolor cirmost láttam már, de azok köszönőviszonyban se voltak ezzel a macskával.


[link]

[link]


2011. febr. 17. 16:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ez a cica. Fajtatiszta, vagy házi? Hogy hívják?
2011. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom megmondani, de muszáj megírnom, hogy gyönyörű!

Én sem láttam még ilyen különleges színű bundát.

A Te cicád?

2011. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Kék :D

amugy epik cicu:D

2011. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Hát talán a vöröses-barnás-szürke cirmos áll hozzá a legközelebb, de tényleg nem lehet igazán meghatározni. Mindenesetre nagyon édes :)
2011. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én sem láttam még ilyen színű cicót,de ez gyönyörű szép.
2011. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
gyönyörű ez a cica. teknőc tarkaként ismerem, viszont mégis más, nagyok különlegesek, mintha inkább pigment gondból adódóan lennének ilyen gyönyörű vörös foltjai, szinte már foszforeszkálnak, a kép alapján persze.:)
2011. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
vagyis pigment zavar na..
2011. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az utcán fotóztam, nem az én cicám és nem ismerem a gazdáit sem. Nagyjából sejtem, hol lakik, ennyit tudok róla. Nekem házi cicának tűnik, de nem vagyok macskaszakértő.
2011. febr. 17. 16:50
 9/21 anonim ***** válasza:

Az én macsekom is ilyen színű! :D

Az állatorvos rozsdásnak, vagy teknőctarkának szokta mondani, és felvilágosított, hogy ilyen színű macska csak nőstény lehet. Az enyém valami házi keverék, mert hosszabb a szőre a háziénál, és közelről olyan, mintha kreppelve lenne.

2011. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ő egy házicica, amennyire látom, a színe a red torbie-hoz áll legközelebb. :) Egyébként tényleg gyönyörű, különleges cica. :)


[link]

2011. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!