Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért olyan híg a macskám...

Fempos Miklós kérdése:

Miért olyan híg a macskám széklete?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves nőstény macskánk, aki nappal bent alszik a lakásban és az alom is bent van neki. A gond csak az, hogy néha a normálistól erősen eltérő állagú székletet produkál és nem igazán tudom, hogy hogyan lehetne kivédeni, vagy mi okozza. Tejet és tejtermékeket valamint házi kosztot nagyon ritkán kap, és konzerves macskakaját sem adunk neki. Prémium száraz táppal etetjük és mégis ez van! HELP!!!!
2011. febr. 21. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A hasmenés lehet bármitől. Pl összeszedett egy fertőzést, és így jön ki rajta. De lehet, hogy kiment és beleevett valamibe amitől hasmenése lett.

A Royal Caninnak van olyan száraz, és alutasakos tápja is, amitől elmúlik. Nálunk ez bevált. Ha nem akarsz kilóra venni, szerintem az is elég ha egy 400g-osat veszel neki. Csak nem tudom pontosan mi a neve, de majd biztos leírják. :)

2011. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

purina vagy purina one a táp neve : )

amúgy bármitől lehet. az én macskámnak is megy néha a hasa, mert nem bírja a gyomra a zsírosat, szóval lehet attól is hogy valami olyat evett, amit nem bír a gyomra.

2011. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,megpróbálkozunk vele!
2011. febr. 22. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, de leírom hogy más ne keverje össze:

NEM purina a Royal Canin hasmenésre való macska táp neve! Lehetséges, hogy purinabol is van ilyen,ezt nem tudom.

A Royal Canin hasmenésre való macskatap neve, amit állatorvossal való egyeztetés (akár felhívni egy állatorvost!) követően lehet, kell adni hetekig Royal Canin Intestinal gastro. Ez kifejezettenilyen problémáravan! Vagy van a Hill's- nek is ilyen tápja. (esetleg az eukanubának) A patikus segít.

2017. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!