Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utálja a macskám a...

Miért utálja a macskám a fütyülést?

Figyelt kérdés
Egyszer arra lettem figyelmes hogy amikor fütyülök , nyávogva odajön hozzám. Miért van ez? A ti macskátokkal is volt ez ? próbáljátok ki , és mondjátok mi történt?
2011. febr. 21. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak volt macskám, de úgy rémlik a fütyülésre csak rámnézett aztán csinálta tovább a dolgát. Szerintem az éles hang zavarhatja, vagy látja hogy figyelsz rá és játszani szeretne.
2011. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert bántja a fülét.
2011. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen cicánk. Ha fütyültünk, odajött és finoma megharapta az állunkat vagy az arcunkat :)) Mivel sokkal erősebb hallásuk van, mint az embernek, valószínűleg idegesíti őket a magas hang. Mellesleg engem is idegesít a fütyülés, csak én nem haraphatok :)))
2011. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért,mert a macskáknak ugye kitűnő a hallásuk,vagyis élesebben hallanak mindent,mint mi és nagyon bántja a fülüket ahogy már írták. :)
2011. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!