Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aki utazott macskával buszon...

Szikra veronika kérdése:

Aki utazott macskával buszon megmondaná milyen feltétellel lehet vinni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 08:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag macska boxba szerintem viheted.
2011. febr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
és ha olyanom nincs? Arra gondoltam, hogy macskahám+póráz és be egy válltáskába. Így is vihetném?
2011. febr. 22. 08:33
 3/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2011. febr. 22. 08:33
 4/19 anonim ***** válasza:
Táskában is viheted nyugodtan. Jegyet kell neki váltani. Én a kiskutyámat szoktam vinni buszon (120 Km az út) és kb. 240 Ft a jegy ára.
2011. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

lehet kapni kutya macska szállító táskát lehet az kényelmesebb lenne neki mint egy válltáska, már pár ezerért lehet kapni boxot (én a kutyámat ne mboxban szállítóm mert sajnos nehéz nekem.

Remélem tudtam segíteni

2011. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nyugodt a macskád és nem mész messzire, akkor megpróbálnám úgy ahogy írtad elvinni, szerintem nem fognak leszállítani (egy próbát megér). De a legjobb megoldás az lenne, ha kérnél kölcsön valakitől macskabox-ot. Kérdezz körbe a környéketeken.
2011. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

attól függ milyen busz


pesten lehet szólnak érte,hogy nem szállitódobozban van


de felénk vidékentesznek rá magasról,jegy csak a kutyának kell,macskát ölben is viheted


én se vettem azért boxot neki,hogy évente 3 megállónyira leviszem a dokihoz ellenőrzésre...

2011. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válasz. Vidéken lakunk és nekem azért lenne könnyebb a válltáska mert két gyerkőccel mennék és az egyik még babakocsis. A válltáska meg elég nagy.
2011. febr. 22. 08:47
 9/19 anonim ***** válasza:
Azért macskabox jó ha van a háznál,még ha 3 megállónyira is van a doki,bármikor megtörténhet h sűrűbben kell vinni,de reméljük nem lesz baja...Kérdező,a macskák még boxban se nagyon szeretnek utazni,hát még táskában,bár lehet h ezt is cicája válogatja.Enyém csak az orvosi vizsgálat után szeret gyorsan bemenni a boxba,előtte úgy kell betuszkolni :D
2011. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

viheted válltáskában,csak ki ne szökjön,mert 2 gyerekkel sose kapod el

valami pórázszerűt akassz rá és a végét kösd a táska füléhez

2011. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!