Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megmondaná valaki, hogy hogy...

Megmondaná valaki, hogy hogy lehet összeszoktatni egy fiú és egy lány hörcsögöt?

Figyelt kérdés
Amikor összerakom őket akkor állandóan összevesznek(sipítoznak,egymásra másznak,ilyesmi)
2011. jan. 8. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Külön kell tartani őket, és csak pároztatáskor összetenni, különben a nőstény meg fogja ölni a hímet...
2011. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.És azt meg tudnád mondani, hogy mikor van párzási időszak(miből lehet megállapítani, h az van.
2011. jan. 8. 17:37
 3/5 Platypus ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=s8p2Ipt748o&feature=related

Amikor a nőstény felveszi a képen látható hülye pozíciót, akkor tüzel.

2011. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszszönöm
2011. jan. 8. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
szoktató ketreccel ami annyiból áll hogy egy rossz mókuskerékre vart dossziébugyi és ez alá a nőstény hörcsögöt és mindig a hím területére rakd a nőstény pár nap alatt így össze szoknak.A fiút és lányt alapvetően külön tartják még a tenyésztők is csak akkor rakják egymáshoz ha igény van a kicsire és ők is így csinálják ezt onnan tudom hogy sok tenyésztővel beszéltem én is már és nagyon jó barátaim is.próbáld meg így ha nem megy így sem max 4 nap alatt akkor bizony soha nem fogják megszokni egymást és őrökre szét kell választani őket.Ha kicsit vettél volna tenyésztőtől akkor tudnál mindent.Egyébként ha verekednek azonnal el kell különíteni őket mert meg is ölhetik egymást úgyhogy vigyázz!!!De szerintem menny fel egy tenyésztői oldalra és ott mindenre kapsz választ és szívesen segítenek és csak egy emailba kerül neked.azt nem tudom milyen fajta hörcsögöd van de ha dzsungáriai akkor javaslom a legmegbízhatóbb tenyésztőket(a googlebe írd be mert csak ott adja ki)auóra tenyészet és myhamster.ewk.hu ezt is a googlebe.sok sikert
2011. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!