Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak nagyon hullik a...

A macskámnak nagyon hullik a szőre, már helyenként nincs is! Fénytelen és töredezett a vége! Mitől lehet ez és hogyan tudok neki segíteni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 13:53
 1/4 tetris ***** válasza:
A mi macskánk szőre akkor volt ilyen, amikor vitaminhiánya volt. Vettem neki macska-multivitamint, és szépen rendbejött.
2011. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hát én úgy gondolom, nem szabad ezen a fórumon a találgatásokra hivatkozni, pláne nem beszerezni az ajánlott gyógyszereket. Ha olyan jellegű a probléma, mint a te cicádnál is, hogy lehet ezer féle baja, a rühessgétől kezdve, az egyéb belgyógyászati problémákig, én inkább azt javasolnám, hogy nézesd meg, az orvos az, aki meg tudja mondani a konkrét betegséget, nem pedig mi:)

Jobbulást a cicádnak!

22L

2011. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
illetve nem hivatkozni, hanem hagyatkozni
2011. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokféle oka lehet. Vitaminhiány-leépültség (egyoldalú táplálkozás), gombás bőrbetegségek, daganat, fertőzés.

Inkább vidd el orvoshoz, ő megnézi.

2011. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!