Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudassam finoman a...

Hogy tudassam finoman a kiscicámmal, hogy vége a játéknak?

Figyelt kérdés
Minden nap játszom vele, alig 3 hónapos pici cica, nagyon eleven és játékos. Viszont egyedül van, így nekünk kell lekötnünk. Elég hamar belelendül a játékba, de mikor elfáradok már 15-20 perc után, ő meg még bírja, és kiteszem (kinti cica), akkor olyan szomorúan néz és vissza akar még jönni. Hogy vezessem rá, hogy elég már a játékból, én elfáradtam? Úgy, hogy ne érezze magát utána egyedül és ne higgye, hogy valami rosszat csinált.
2011. júl. 26. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
szerzz mellé egy hasonló korú cicát.Adjak? van nálam vagy 40.
2011. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálunk is hasonló a probléma, másfél hónapos kiscicával, benti macska, pórázon, hámmal ki szoktam néha vinni, de akkor is csak azért, hogy fára másszon, meg játsszon a kertben. mindig elkezd nyávogni, ha lefáradok, beleunok a játékba és visszarakom a "szobájába". eddig a nyávogást úgy tudtam elkerülni, hogy én is bemegyek akkor vele kicsit simogatom, majd kimegyek. ez se a legalkalmasabb, de nem hiszem, hogy lenne rá vmi megoldás, játékosak és addig szeretnének játszani, ameddig bírják szusszal, vagy rá nem unnak. ez ellen szerintem nagyon nincs mit tenni, ha még is akkor engem is érdekelnének az ötletek.
2011. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!