Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most temettem el 4 éves...

Most temettem el 4 éves kandur cicámat, aki szerdán halt meg. Normális, hogy ennyire szeretem, hogy bánok vele, mint egy emberrel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 11:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Igazi temetése volt fejfával virággal és könnyekkel!
2011. febr. 27. 11:08
 2/10 anonim ***** válasza:
igen normális, mert az ember egy ilyen faj, hogy még egy háziállatot is képes családtagként szeretni
2011. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tinker Bell ***** válasza:

Igen normális! Legalább is a részemről, aki meg mást gondol annak nincsenek érzései.


Nálunk is családtagként vannak tisztelve az állatok!

Én az egy éves cicámat vesztettem el és sirattam meg úgy, mint ha ember lett volna. Számomra az állatok ugyanolyan lények mint az emberek!

2011. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normális,én cicámat is igy temettük volna el,ha meglenne a holtteste.Már majdnem egy éve eltűnt de még most is nagyon hiányzik,ez talán azért van mert azóta nincs új macskám-a kutyám miatt-,pedig mindig volt macskám. :S
2011. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Részvétem, sajnálom őt, de leginkább Téged.

Amit nem értek viszont, hogy mi az ördögnek rohasztottad 4 napig a tetemét?

2011. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is a napokban temettem el a 6 éves palotapincsimet. Azóta egyfolytában sírunk, és neki is, mint a többi elment kutyámnak rendszeresen gyújtunk gyertyát is.
2011. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csinálj neki virtuális sírhelyet a www.petmenny.hu oldalon.
2011. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem rohasztottam 4 napig,hanem rongyba alufóliába zacskóba csomagoltam és kitettem.Most enyhe annyira az idő,hogy tudtam neki gödröt ásni,mondom emberként bántam vele,ha jól tudom az embert se temetik egyből.Még mindig várom a választ miért halhatott meg? A "Dilemám van" cimü kérdésemnél lehet látni a lényeget.
2011. febr. 27. 13:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Normális. Nekünk ma egy hete kellett a cicánkat elaltatni. 10 éve élt velünk itt a a lakásban. Van egy 9 hónapos kislányunk és mióta a ababa megvan mindig egy szobába be volt zárva, nem volt egyedül, mert ott néztünk TV-t, a párom ott aludt. Szóval én már utóbbi időben nem sokat foglalkoztam vele a gyerek miatt, de mióta nincs olyan üres a ház. Sokszor hallom , mintha nyávogna. Indulok a spájzba a kajájáért és menet közben rájövök, hogy már nincs is. Nem tudom mikor fog elmúlni az érzés, de nagyon rossz, főleg, hogy nem természetes halált halt, hanem mi döntöttünk.
2011. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Természetesen normális! Főleg akkor, ha már 4 éves volt. Egyrészt a háziállatok nagyon, nagyon, de nagyon betudják lopni a szívébe magukat az embernek, másrészt természetes, hogy úgy bántál vele, mint egy családtag, mint egy ember!
2012. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!