Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár napja örökbefogadtam a...

Pár napja örökbefogadtam a második cicámat, normális, h még nem szeretem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet h még nem a szeretem a kiscicát, ami fura, mert a másik cicámat azonnal szerettem. Jó ezt sem utálom, v ilyesmi, csak h is mondjam...olyan mintha a szomszéd macskája lenne...kicsit hidegen hagy.


Ez meg fog változni? Nem szeretném ha hátrányt szenvedne a kicsi e miatt.


2011. júl. 28. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Adj időt magatoknak!!! :)

Majd kialakul, belövitek a határokat, Te is megszokod, hogy nem egy cica van, a másik macskád is megszokja, és egy idő után már úgy lenne a fura... Ha ez nem megy egy-két hónap alatt sem, akkor viszont gondold át, van-e olyan, akinél jobb helye lenne. Rendes Tőled, hogy nem akarod, hogy hátrányt szenvedjen, mert nem rajongsz érte, de ha Te legalább eteted, itatod, és van egy meleg vacka, plusz néha megsimogatod, beszélsz hozzá, akkor már jobb helye van, mint sok más macskának!!!!

2011. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja persze azzal nincs gond :) A fejemen alszik, meg az ölemben, meg simogatom is, csak nem érzem azt a "szerelmet" amit a másik cica iránt éreztem már kb a második napon.

De nincs ilyen kajabeli megkülönböztetés, v hasonló. Meg párom pl egyértelműen belezúgott a kicsibe, csak én nem. Hát legfeljebb egyikünk az egyiket, másikunk a másikat szereti majd jobban...

2011. júl. 28. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:
dehogy baj az. nekem is volt egy szerelmem aki mellett volt másik két macskám és amikor eltűnt még akkor sem tudtam úgy szeretni a másik kettőt, most pedig hogy kiscicák születtek van újabb 2 szerelmem:)
2011. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ááááá, akkor ez is olyan, h függ a személyiségtől? Mert a kedvenc cicám, iszonyú idétlen,nem bújós, vicces, és amolyan sötét és sérült lelke van mindezzel együtt hihetetlenül édes.


Ez az új meg...olyan mint egy cica. Jön dörgölőzik, dorombol, aranyos meg minden, de nem egy nagy egyéniség, mint a másik. Azért szeretni fogom szerintem, mert aranyos, de sosem annyira, mint a régebbi cicámat :(

2011. júl. 28. 22:04
 5/7 A kérdező kommentje:

Na milyen a világ...feltettem ezt a kérdést, és ma megtörtént a beleszeretés, kb két perce :)


Az volt h a kicsi odament a nagyhoz h barátkozzanak, és a lábára hjtotta a fejét, mire a nagy elzavarta :( Úgy megsajnáltam, h meg is szerettem rögtön :) Minden rosszban van vmi jó, nem igaz?

2011. júl. 29. 02:15
 6/7 anonim ***** válasza:
szeresd mindkettőt nagyon..meg fogják hálálni:)
2011. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, az lesz :) Szerencsére már össze is barátkoztak nagyjából! A nagyot azon kaptam, h nyalogatja a kicsi hátát! Ezt haladásnak könyveltem el.
2011. aug. 1. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!