Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az baj, ha csak száraz tápot...

Az baj, ha csak száraz tápot kap a cica?

Figyelt kérdés
2-szer kap enni egy nap. Eddig úgy volt, hogy reggel és este is fél alultasakos és egy kis marék száraz táp. ez elég is neki, mert nem egy falánk macsek. Viszont már nem nagyon akarja megenni az alultasakost, inkább csak a szárazat kéri. Baj az, ha csak az kap?
2011. márc. 4. 10:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nekem volt cicám, majdnem 3 évig csak szárazat evett, szép volt a bundája, mozgékony volt stb. Aztán egyszercsak meggondolta és újra evett konzervet is.
2011. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha csak szárazat kap, de kevés. A Perfect Fit középkategória, e mellé kéne alutasakos is. Egyébként mi is ezt a tápot adjuk neki, és imádja. Amikor elkezdtük ez venni, ő is csak ezt ette, aztán másfajta alutasakosat kezdett kapni, és visszatért az étvágya. Tudom ajánlani a Fressnapfban kapható MultiFit nevű "nedves" tápot. Nálunk imádja a cica.
2011. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Mi szoktunk nekik venni vesét, szívet, májat, vagy csirkezúzát, csirkemájat, aprólékokat. Megfőzöm nekik, feldarabolom, és kész. Régen nem ették, de ma már imádják. Az egyiket elég nehéz volt rászoktatni, mert őmacskasága nagyon finnyás. Nem jön ki drágábbra, mint a táp, és azért erről biztosan tudod, hogy mi.


Nem minden nap eszik ezt, de egy héten többször. :) Nagyon ritkán a házikosztból is kapnak pár falatot, ha olyan a kaja itthon. A száraztápot meg reggel odaadom nekik, és általában egész nap alatt megeszegetik.

2011. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
NE ADJ NYERS hÙST A CICÁNAK!!! kiskoromban vesztettem el cicát emiatt :'(
2011. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
sertéshús tilos!
2011. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Sertés húst nem kap a cica, azt tudom, hogy nem szabad.

Kipróbáljuk akkor a multifitet, hát ha meg eszi az uraság.:)

2011. márc. 4. 19:33
 17/22 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy szereti-e.
2011. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Oké!:) Bár szerintem csak jövőhét hétvégén tudunk eljutni a fressnapfba, mert a város másik végén van sajna. De előbb utóbb meg lesz!:)
2011. márc. 4. 21:27
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha prémium táppal etetsz, akkor nem baj ha csak szárazzal, sőt. De ne csak egy helyre tegyél neki vizet, hanem a lakás több pontjára, mert így gyakrabban jut eszébe inni, ami nagyon fontos.
2011. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A száraztápoknak van a legjobb tápértéke. Alutasakost szerintem csak ritkán adj, az szinte kidobott pénz mert nagyon sok a víz benne és kevés tápérték.
2011. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!