Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy engedjem ot el, tanacsoka...

Hogy engedjem ot el, tanacsokat kerek szepen!?

Figyelt kérdés
Aupair vagyok, holnap el kell hagynom a csaladot. Itt van egy cica, nagyon megszerettem, o volt velem az egyedulletben, tole kaptam a szeretetet fel even at. A gondolatara is meghasad a szivem, hogy itt hagyom. O is nagyon szeret engem, mindig velem alszik, hozzam bujik. A tobbiekkel nem ilyen, ok lelokik ha odamegy hozzajuk. :( Hogy engedjem el, hogy ne fajjon ennyire, mire gondoljak?
2011. márc. 5. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vihetnéd magaddal? Ha nem szeretik annyira, biztos odaadnák neked, persze ha van hova tenned.
2011. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, az egyik battye a cica aki mar nem is itt lakik, de allitolag fontos neki. Most is itt szunyokal, en ezt nem birom. :(
2011. márc. 5. 10:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs egy megbízható ember akinek odaadhatnád?
2011. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Arra gondoltal, hogy beszelesz a batyal? Hatha o benne lenne - ha nem is lakik ott, telefon van, vagy elmehetnel hozza.
2011. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fel ev alatt, egyszer jott ide, nem lettunk nagy cimbik. :) Tenyleg nem lehet, egyreszt alig varjak hogy elhuzzak, mert nem fizettek ki, meg az egesz ugy indult, hogy anyuka elvitte a gyereket es beadta a valokeresetet. Ha egy ilyen otlettel elorukkolnek felo, hogy szetcsapnak rajtam egy szeket. Plusz, kene neki utlevel allitolag, valamint 2 hetre megyek uj csaladhoz, oda se vihetnem.
2011. márc. 5. 11:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor nagyon sajnálom. :( Nehéz lesz, ez biztos, én is vesztettem már el nem egy állatkát az életem során. Az első pár hét kemény lesz, de aztán szép lassan megnyugszol, és szép emlékké válik.
2011. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De neki ugye nem lesz baja? Nagyon szeretetehes cica, imadja ha simogatjak, de ok nem szoktak. Es most azt hiszi elhagyom es utalni fog. :(
2011. márc. 5. 11:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem fog utálni, az állatokban nincs ilyen, hogy "kapd be, elmentél, te szemét". :) A macska meg kevés kivétellel nem a gazdához, hanem a helyhez ragaszkodik. Ha pedig ő mégis a kivételbe tartozik, akkor úgyis kiharcolja a szeretetet mástól.
2011. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fizettek ki, mond meg, hogy bepereled oket, de megegyezhettek a macskaban. :)
2011. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az utolso valaszolot erdemes meghalgatnod...Harcold ki a macskat magaandk :)
2012. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!