Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám többször is meg...

A cicám többször is meg próbált meg puszilni, engedjem vagy ne?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 16:23
 1/10 anonim válasza:
100%
:O az én cicáimmal mindig csak az orrunkat dörgöltük össze.Náluk nem ez a puszi?
2010. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hacsak nem olyan cica,aki mindent összesezed,bolhás,nemgondozott,hanem szép,egészséges,tiszta,akkor miért ne engednéd


engem a cica mindig "puszil",nyakambacsimpazkodik,velünk alszik,sosem volt bajunk tőle,bár hozzáteszem benti cica

2010. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha szobacica, és be is van oltva, akkor különösebb bajod nem lehet tőle. Ha kijár a házból, akkor nem kell erőltetni a puszilkodást!
2010. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
18%
en semmikeppen sem ajanlom. A macskak betegségeket terjesztenek. amugy sem szeretem ezeket a dögöket, uh elitelem akik puszilkodnak az allataikkal. Miert? nincs mas akit puszilgathatnal? Gondolj bele, azert a cicad sok olyan helyen jar, ahova egyebkent te nem dugnad be az orrod vagy a szad.... uh fuuj sztem ne puszilgasd!
2010. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
a macska ott is nyalakodik ....mármint pont ott:D ;) nem hiszem hogy utána túl egészséges lenne a puszilkodás
2010. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Én megengedném a te helyedbe hiszen csak A gazdája vagy!!!!mondjuk téleg betegségeket terjeszet!!! :)
2010. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Én azért nem szeretem ha puszilgat, mert allergiás kiütéseim lesznek tőle. Nem ő a beteg, hanem sajnos én vagyok túlérzékeny.
2010. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
87%
Nálunk az a puszi, amikor picurom odadugja a nóziját az én orromhoz. Szinte hozzá sem ér. Én nem tartom jó dolognak még akkor sem ha minden szempontból ápolt a cicus. Én imádom a cicákat, mindig volt és mindig lesz is cicám, oltatom, gondozom őket, de simogatás után azonnal megyek kezet mosni. Megfogják a patkányt, egeret, madarat. Maszatos a körmük és hát ők a nyelvükkel mosnak popsit. A kezemet nyalogathatják, rágcsálgathatják, de az arcomat, számat nem.
2010. jan. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha az a cica 19 éves szőke és kék szemű, én mindenképpen megengedném.
2010. jan. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha terhes vagy, vagy a közeljövőben kisbabát szeretnél, akkor semmiképp, mert a toxoplazma vírust többek között a macskák terjesztik és nagyon veszélyes, ha még nem estél át rajta. Egyébként miért ne? Régen én is imádtam...:-)
2010. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!