Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vágjam le a macskám...

Hogyan vágjam le a macskám karmait?

Figyelt kérdés

Bár kiskora óta próbálom szoktatni a köröm/karomvágáshoz, ha az ollóval közelítek a mancsához, rögtön felháborodik és elhúzza..lefogni nem akarom, plusz ha kapálózna, csak nagyobb bajt okozna vele.

Legyen szíves mindenki a kérdésre válaszolni.(Mielőtt jönnének a teljesen más témájú válaszok, leszögezném, hogy nagyon jól tudom, hogy mennyit kell/lehet vágni a karmából, ill. nem sebesítettem meg még soha a macskámat, tehát nem érhette ilyen trauma.)

Előre is köszönöm.


2009. febr. 18. 12:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
15.34-esnek:csak azt írtam le, hogy én elvinném egy állatorvoshoz,pláne,hogy kiállításra megy így fontos,hogy megfelelően legyen levágva.Utánna már lehet otthon kísérletezni,majd csak kikísérletezi a kérdező, hogy mi a legjobb taktika.Nem,értem miért kell legorombítani,az sem volt a kérdésben,hogy:Ti hogyan ápolnátok le más kommentezőket?
2009. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért javasoltam az állatorvost,mert az tud adni növényi alapanyagú nyugtatót,így nem kellene azon gondolkozni,hogy ahányan fogják le a cicát.Tudom nem tartozik a kérdéshez, de én a kutyámat nyírom ilyen nyugtatóval,nincs mellékhatása,hamar kiűrül és sokkal egyszerűbb dolgom van így.
2009. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12:32-esnek: beszkenneltem egy oldalt az egyik (véleményem szerint) leghasznosabb macskatartásról szóló könyvből, ott van egy ábra, hogy körülbelül meddig szabad vágni. [link] (ha lemented és egy kicsit felnagyítod, jól olvasható lesz, de csak így tudtam feltölteni.)

13:06-osnak: Köszönöm a tippet, de semmiféleképpen nem fogom egy ilyen kis dolog miatt nyugtatózni a macskámat, akár természetes készítmény, akár nem.

2009. febr. 22. 19:08
 14/14 anonim válasza:
Megkérdezhetem, mi a könyv címe, amiből scanneltél?
2010. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!