Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elszökött a fiú cicám! Vissza...

Elszökött a fiú cicám! Vissza fog jönni?

Figyelt kérdés
Elveszett a macskám!Tudom,hogy ilyet szokott csinálni,de 1-2 óra elteltével hazajön!már3 napja nem lett róla SEMMI hír!
2011. márc. 8. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Szegény kandúrt lehet elcsapta egy kamion.
2011. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi tavasz van tüzelnek, a kandúrok-ha nincs kiherélve-bizony napokra elkódoroghatnak aztán lefogyva éhesen hazakullognak. De azért keresgéld.
2011. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer 3 hónap múlva jött haza a Béla nevű kandúrom. Tépetten, koszosan, boldogan.
2011. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi,az én cicám egyszer 7 hónapra eltűnt,és csak úgy egyik pillanatról a másikra került haza.

Persze ez csak egyszer volt,most szerintem 100%,hogy ha ivaros,akkor a "csajok után kujtorog" hamarosan hazajön nefélj:)

2011. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt, hogy az enyém is 5-6 nap múlva jött haza :)nyugi, szerintem nemsokára megkerül :)
2011. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mi is befogadtunk árva fiatal lány cicát az ősszel,hát most egy egész udvartartás sürög-forog körülötte...

szóval a most éppen tüzelő lánycicák vonzzák a kandúrokat.

a Tiéd is biztosan udvarolni ment, ha vége a tüzelési időszaknak biztosan hazatér.

2011. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak a "csajok" után rohangászik. Viszont, ha biztosra szeretnél menni, és nem szeretnél több ilyet, amint hazaért, irány vele az állatorvoshoz, és ivartalaníttasd! Többet nem kóborol el napokra a nőstények után.
2011. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pont ezt akartam írni, hogy a csavargás végére pont:herebere:)
2011. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne félj, visszajön. Nem kell egyböl a rosszra gondolni. Vigyáznak azért magukra.. Persze sajnos történhetnek balesetek, megsebesitik egymást, vagy véletlen elütik, vagy elcsipi egy eb.

De az enyéim is mindig hazajöttek előbb utóbb.

2011. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Annaancsa válasza:
Szia Én is hasonló helyzetben vagyok, én már nem láttam a macskámat 4 napja pedig soha nem ment el.Pedig csak egy kis faluban lakunk. Hány éves a macskád? Mert én tudnák akkor segíteni ha túl fiatal akkor lehet elkóborolt de ha már elmúlt fél éves akkor tüzel. 4-7 napig tart.Ha utána nem jön haza akkor elveszett. Reménykedj hogy visszajön!
2011. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!