Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha megpörköltem a macska...

Ha megpörköltem a macska bajuszát levághatom anélkül hogy bármi baja lenne, illetve vissza nő?

Figyelt kérdés
Beakartam gyújtani a gáztüzhelyet mire ő ott termett és odadugta a fejét így megpörkölődött a bajusza és elég vicces lett, nem tudom mit csináljak vele.
2011. okt. 5. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Ne vágd le! Beledöglik,az egyensúly érzékéhez van szüksége a bajszára.
2011. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem se bántsd a bajszát, akármilyen vicces lett. Majd lehullik az elégett rész.
2011. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
le ne merd vágni! Belehal, ha levágod....!!!!
2011. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Beledoglik, mert levagod a bajszat? :O Ezt nem tudtam, de en sem bantanam :) Egy ideig mokas lesz, aztan majd hejrejon neki :)
2011. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Első vagyok és állatorvos!Miért pontoztatok le?Ok,ha valaki jobban tudja visszaadoma diplomám és abbahagyom a praktizálást!
2011. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Majd akkor en visszapontozlak :) En tenyleg nem tudom, hogy elpusztul-e tole vagy sem, engem szimplan meglepett! Erdekelne, hogy miert? ...de utana is nezhetek en is a neten :)
2011. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok. Ezt talaltam: "Ha levágjuk a macska bajuszát, a lehető legkényelmetlenebbül érzi magát; egész tanácstalanná válik, vagy legalább is észrevehető izgalmat és bizonytalanságot árul el, ami csak később, a tapintószőrök újbóli kinövésével kapcsolatban tűnik el."

Szoval kedves allatorvos lehet, hogy a diplomad kene visszaadnod...de ne aggodj en itt a neten atomfizikus vagyok ;)

2011. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Platypus ***** válasza:
100%

Nem azért, de a szőrtelen macskáknak eleve nincs bajszuk és mégis élnek. Biztos nagyon rossz egy macskának bajusz nélkül, de ha nem az anyatermészetben él a saját vadászzsákbányából, akkor nem halálos. Volt egy ismerősöm, aki gyerekként levágta a macskájuk bajszát. Szegény macska nem élvezte a dolgot, de problémák nélkül visszanőtt neki(szobacica volt). Egy kerti macs életét elég veszélyessé teheti a bajusztalanság, ebben a formában lehet halálos is.

A megpörkölt cicának én nem vágnám le a bajszát, legalább addig is van valami neki, még ha furán is áll.

2011. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem döglik meg tévhit semmi baja nem lesz. az enyém gyertyával pörkölte meg, nem vágtam le de letört magától, és vissza is nőtt. Igazából nem kell az egyensúlyukhoz, hanem azzal tapogatják a környezetüket sötétben, pl érzékelik ha van mellettük valami.
2011. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ja és kedves "állatorvos" megmondanád, hol dolgozol, mert elkerülném azt a rendelőt :D
2011. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!