Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szállított már valaki véletlen...

Zsuzsabazsa kérdése:

Szállított már valaki véletlenül cicát a motortérben?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Úristen, nem! Miért te igen?
2011. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Autószervízben dolgoztam és három ilyen esetről tudok. Szerencsétlen cicák bemásznak melegedni a leállított motorra. Onnantól a dolog sajnos kétesélyes.
2011. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nos én láttam bemászni a motortérbe.

(egy L400 -s motorterébe) de mikor észrevett minket kijött onnan hízelegni. nem is hagyott békén minket addig , mig nem jött a gazdasszonya. aki miután hozzászólt , (jó 30 méterre lehetett) szaladt eléje. ha nem vettük olna észre hogy bemászik, akkor kitudja mi lett volna vele.

2011. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

igen

nagyimtól az egyik párhetes kiscicát igy vittük haza

anyám nem hitte el addig amig nem látta visszamászni a cicát a motortérbe,azt hitte én csempésztem haza...


régi ladával voltunk,szerencsére semmi baja nem lett,megkapaszkodott az ablakmosó folyadék tartályánál

2011. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Velem is előfordult. Mentem melóba, ház előtt állt a kocsi, valamikor bemászott, aztán ahogy mentem, hallgatom, olyan furán szól a zene... aztán rájöttem, nem zene, hanem nyávogás. Félreálltam, néztem a csomagtartót, nincs ott, felnyitottam a motorháztetőt, már csak a suhanást láttam, ahogy leugrott az ablakmosó tartálya mellett, aztán szaladt el... bebújt egy másik kocsi motorterébe... Próbáltam kicsalogatni, nem sikerült, szóval hagytam egy üzenetet az autón, hogy van egy macska a kocsiban, nem tudom, hitt-e nekem. Mindenesetre délután, amikor jöttem visszafelé, már nem volt ott a cica (legalábbis nem hallottam a nyávogást). Úgy tűnik, ijedtségen kívül más baja nem lett.
2011. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen már kétszer is történt velem ilyen.


Akkor jöttem rá,hogy a kiscicákat nem mindig kidobják, hanem csupán elszállítják máshová.

Egyszer a XIII. ker ből vittem Békásra két kölyök macskát.


Az egyik már a XIII. ker. ben kiugrott.


A másik meg Békáson, egy ugratónál esett ki és elszaladt.


Egy meg tavaly Békáson szállt be és a Bécsi úti benzinkútig vitette magát. Egész végig hallottam a nyávogását.


Ott kiszedtem a motortérből, onnan meg átmászott egy terepjáróba.

A terepjárós is kipiszkálta és az volt a szerencse, hogy a kutasok befogadták.

2011. márc. 9. 11:11
 7/9 runora válasza:

Én sajnos igen! Bár nem tragédia a vége. Én is kint álltam meg egy télen az autóval.mert tudtam még mennem kell valahová. Mikor újra elindultam nem is vettem észre, csak furcsa szagot éreztem és egy elszaladó cicát. Azonnal kiszálltam( saját cica volt) és láttam, hogy hiányzik a szőre. Beül egy kis teknőbe az égszíj alá, az pedig az egyik oldalát le "epilálta"!

Azon a télen szinte egész nap bent volt a cica. fázott is meg nagyon megijedt szegény!

2011. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Igen, én egyszer szállítottam már macskát motortérben.

Éjszaka lakótelepen parkolok. Már rég, 4-5 éve volt, Budapestről, Debrecenbe tartottam. Megálltam az M3-ason egy pihenőnél, Miskolc magasságában, pontosan már nem emlékszem hol, és szegény akkor menekült ki a motortérből, hallottam, ahogy kopogott ahogy szaladt ki, és elmenekült egy szántóföld felé.


A másik ilyen alkalom sokkar tragikusabban sikerült, akkor egy kolegám kocsijába ment bele, leállította a raktárnál, mert ott pakoltunk.

Volt ott pár kóbormacska, és én szoktam nekik venni macskaeledelt, konzerveset.

A macska benyomott egy penny-s mollit, mind egy szálig, de azt hittem eloldalgott.

Amikor végeztünk a pakolással, a kolléga motort indít, macska vinyákolt, kopogás, motor szenved, csattog, ordítottam neki, hogy állítsa le a motort.

Elszaladt a macska.

Felnyitottuk a motorháztetőt.

Tele volt macskaszőrrel, meg ottmaradt a farka is.

Gondolom szegény be is tojt, mert szőrnyű szag volt.

Aztán láttam később a macskát, hiányzott a farka, meg rengeteg szőr az oldalán.

Sajnáltam, és magamat hibáztattam, mert azért jött oda, mert adtam neki enni.

Elég szörnyű volt...

2011. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hú ez tényleg kellemetlen lehetett!

Hál istennek az én cicáim megúszták egy kirándulással.

2011. márc. 15. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!