Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen cicám legyen?

Milyen cicám legyen?

Figyelt kérdés
Már van egy macskám de szülinapomra szeretnék mégegyet.Nektek milyen cicátok van?Leírnátok a jellemzőit?
2011. márc. 14. 14:11
 1/7 Vicuss.. válasza:

Nekünk egyszerű házimacskánk van..Nagyoon aranyoos..A mien állandóan dörgölödzik..Olyaan cukii..Nagyoon szereteem..Állandóan ott kell lennie elötte a kajának..És nagyoon sok időt vesz el tőlünk..De nem baj mert nagyoon szeretek vele játszani.

Reméleem tudtam valamennyit segíteni..

Jaa én imádoom a Perzsa macskákat is..A fehéret mert az egyszerűen olyan cukker

2011. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy sziámi, nagyon rendes hűséges. Annak egy sziámi és valami házi macska keveréke. Van egy Fél Perzsa is,kan, nagyon hűséges, és mindig éhes, és borzasztóan nagy ha nyújtózkodik olyan 60-70 centiméterre is ki tud nyúlni nagyon aranyos!
2011. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 hónapos fókabarna sziámi cicóm van. Egyfolytába követ, egyedül utál lenni, sokat beszél velünk, akaratos, harapós. De így szeretem :).
2011. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menhelyről hozz el mert ott is nagyon sok édes gazdira váró cica van.

[link]

2011. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én tudom ajálnlani a norvég erdei macskát. Nagyon aranyos, bár eléggé önálló személy. :-D
2011. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Orosz kék.

Gyönyörű, okos, önálló. Elég kíváncsi, játékos, de ahogy nő, úgy nyugszik meg. Könnyen tanul, gondolok most itt azokra a dolgokra amiket nem szabad neki. Pl konyhapultra ugrálás. Nagyon bújós, kedves, imádja az új dolgokat, a felfordulást, a vendégeket. De doromboló versenyt nem nyerne. Legalábbis a miénk. Szerintem kisgyerek mellé nem való, hamar odakap. Inkább nyugodt, de "játékos" felnőttek mellé.

2011. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menhely!!! Ha onnan hozol talán a tudat is jobb, hogy megmentettél egy cicát akinek sokkal jobb sorsot tudsz biztosítani, és ezt ő is érzi és meg is fogja hálálni...sokkal ragaszkodóbb lesz. ha szerencséd van még egy 100.e ft os fajmacskát is találsz.(felénk nem ez lenne az első eset h a 100-150e ft os cica elzúz vagy sajnos meghal a gazdi és valaki nagy örömére a menhelyen kötnek ki és alig várják h te hazavidd őket!
2011. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!