Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a cicám neve?

Mi legyen a cicám neve?

Figyelt kérdés

kb 1 hónap múlva kapok kiscicát(még nem tudok róla semmit,azt se,hogy milyen nemű).

Nekem a legjobban a Lara tetszik,nektek? =)


2011. máj. 5. 18:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
a Lara szerintem is jó választás,de szerintem úgy tudsz a legjobb nevet adni neki ha megfigyeled h h néz ki vagy vmi rájellemző dolgot(pl szeleburdi vagy valami ilyesmi =) )
2011. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

legyen maffia, az klasszikus

vagy csoki esetleg choko

vagy coffee

2011. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Bányai Károly ***** válasza:
Eusebius. Vagy Ebenezer. Nekem az Eusebius jobban tetszik.
2011. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
fáraó átka :D valami filmben volt... de csak viccelek, nemjó mert hosszú :S
2011. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Sziamiaú XD

az én macskámnak is lesz kölyke nem kell valakinek?

XD

2011. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a neveket,tetszenek,még rágódok rajta,melyik legyen.

És ha van valami fontos,amit tudnom kéne,mielőtt megkapom a cicát,azt leírnátok?

oké kaja meg víz az oké csak azt nem tudom,hogy kell-e neki valami hely,ahova befekhet,mert kint tartom majd az udvaron,szóval valami kibélelt kis doboz kell neki? :)

2011. máj. 5. 18:35
 7/14 candypop válasza:
Ha nem tod a nevét akk sztem ne határozd el ennyire,hogy Lara lesz mert mi van ha fiúcicát kapsz?De a Lara mindenestere nagyon szép név ^-^
2011. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát igen .. :D

és az oltások hogy vannak?

Én kint fogom tartani,és most még barátnőmnél van a cica,mert 2 hetes,milyen oltásokat kell adni nekik,vagy hogy van ez? és mennyibe kerül? ugye nem nagyon drága?

2011. máj. 5. 18:47
 9/14 Bányai Károly ***** válasza:
Hát oltásoknál a vizsgálat drága, 3-4ezer, a vaccina csak pár száz forint. Mindenképpen oltasd be veszettség ellen!!!!!! Sajnos nem kötelező, de ha van eszed, beoltatod. Kullancs elleni nyakörvet vegyél neki, vagy cseppet, anélkül gyorsan összeszed valami puruttya betegséget.
2011. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha lány, akkor Borsi, vagy Mimi : )
2011. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!