Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érveket hogy miért jobb ha...

Érveket hogy miért jobb ha nincs ivartalanítva a cica?

Figyelt kérdés

(:

NE írjanak ide olyanok akik azt mondják hogy jobb ha ivartalanítva van!


2011. júl. 25. 17:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
sztem akkor senki nem fog írni..:D
2011. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
az enyém egyszer szülhetett, de utána hajtotta a vére és végleg elveszett : ( (bocsi az offért, de ivartalanírtsd) de ha nem, érdemes bennt tartani :)
2011. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 skarma ***** válasza:
61%
Egyetértek :D
2011. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi, én ivartalanítattam a macskám viszont nem vagyok olyan ember aki betegesen rá akarja erőszakolni másokra. De egyetlen érvet sem tudok amiért jobb lenne neki műtetlenül.

Esetleg ha egy ritka értékes tenyészpéldány vagy ha nem bírja az altatást, de semmi más nem jut eszembe.

2011. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%
mert ivartalanítás után a macska teljes személyisége megváltozik :/ Elvileg nyugodtabbak lesznek, viszont például egyik barátnőm macskája az ivartalanítás után mindig a kutyaólban aludt, alig evett, aztán 2 hétre rá eltűnt...
2011. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Nekem egyik állatom sem változott meg jellemben utána.
2011. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
micsoda baromság..kitalált a story :D vagy anélkül is elment volna. kutyolban aludt... :D tragikus.. jujuuuuj de rossz
2011. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
még mindig tarthom hgy NE ÍRJANAK olyanok akik nem tudnak érveket azzal h jobb ha nincs ivartalanítva. utolsó válaszolónak köszönöm! :) mindenhol azt olvasom hogy ivartalanítás után változnak, de olyat még sehol sem találtam hogy valaki azt mondta volna hogy sokkal játékosabb lett és rendesen eszik...
2011. júl. 25. 17:38
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi az offért! De én se tudok érveket...

Az mi macskáink sosem voltak ivartalanítva. Egy ideig nem is volt probléma, de aztán kezdtek eljárkálni, úgy hogy napokig haza sem jöttek, aztán eltűnt mind :S Most is lett nem rég egy cicám, Ő ivartalanítva van, és még mindig meg van és nem is járkál el napokra...Hmm kíváncsian várok egy érvét :D

2011. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
amikor az írtam hogy köszönöm aki utcsónak írt azt az 5. nek szántam.
2011. júl. 25. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!