Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet leszedni (ill....

Hogyan lehet leszedni (ill. rávenni, hogy lejöjjön) egy macskát nagyon magas fáról amire felmászott?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
sehogy, fel kell mászni érte
2011. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan magas,hogy nem tudnak.A tűzoltóság pedig 50000-ért hozná le,de mivel mozgássérült a hölgy a rokkant nyugdíjából arra nem tellik neki.:-(
2011. márc. 22. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:

ilyenre nem gondoltál?:)

[link]

2011. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kell szerezni olyan hosszúféle létrát, amelyik olyan elég magas és tudod olyan magasíthatós. Azzal felmászni míg lehet, és hívni a cicát. ha nem jön akkor kell ilyen háló amivel meg lehet fogni. több ötletem nincs...
2011. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire követendő, de a szomszéd macskája egyszer felmászott egy 10-15 m magas tűzfalra. Próbálták leszedni, de nem lehetett. Úgy két hét után szerintem megunhatta a dolgot és leszédült... Viszonylag hamar összekapta magát.
2011. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!