Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segitség! A cicánk felmászott...

Segitség! A cicánk felmászott egy óriásI öreg fára a mellettünk levö botanikus kertben. Le fog jönni?

Figyelt kérdés
Éa vajon haza talál e ? A KERT 5 percre van tölünk,de mi egy tömbházban lakunk...valaki tudna ötletet adni?
2010. jún. 8. 18:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Előbb, vagy utóbb, de győz a gravitáció.
2010. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
hívjátok a tűzoltókat, ha rendesek és nincs sürgős hívásuk, akkor leszedik:) tapasztalat:D:)
2010. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
ezt ugy érted,hogy magától nem fog lejönni ?
2010. jún. 8. 18:30
 4/22 anonim ***** válasza:

Valamikor csak megéhezik, megszomjazik. Nem tudsz vkit megkérni, h felváltva segítsen, meg kell várni míg lejön.

Nekem is volt ilyen gondom. Felváltva őriztük a fát. Aztán kajával lecsalogattuk, pedig az a fa sem 3 méteres volt....mienk is benti cica, csak kiszökött. hülyének néztek páran, de leszartam...

2010. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
lehet...inkább tűzoltókat hívjatok ők hamar leszedik!!
2010. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
egyébként a tűzoltók állatokon is kell,h segítsenek
2010. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is tűzoltókkal szedessétek le. Ha fél lejönni, akkor könyöröghettek neki, tapasztalat. :)
2010. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
A tűzoltók általában pont,hogy lesz*arják a macskákat a fán.Általában nem mennek ki ilyenért,ez inkább csak külföldön működik.Elkérsz a szomszédtól egy létrát,és felmászol utána,vagy kajával lecsalogatod.
2010. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ha más választás nincs tüzoltok leszedik szép árért, de nekem is volt egy cicám a füzfa tetején volt 1 orán keresztül, mire egy vállakozó barát felment 1 ora mulva, mire felért a srác, ö szépen lejött , jol megszivatott minket a drága( 7 honapos cica volt akkor ) valahogy csaljátok le inkább, ahogy felmegy ugy le is fog jönni, ne aggodj, azóta számtalanszor felmegy a miénk és nem volt vele gond.

Azért ird meg mi lett vele, hogy jött le.

2010. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
2.vagyok (asszem). nekünk kijöttek a tűzoltók, nem kértek egy fillért sem és leszedték...ennyit erről:D
2010. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!