Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak az én macskám csinálja ezt?

Csak az én macskám csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Csak az én macskám olyan, hogy ha nagyon élvez valamit és dorombol elkezd "köpködni"? Úgy értem kifolyik a száján valami vízhez hasonló nyál féleség. Eléggé zavaró tud lenni, amikor az ölembe van és már tiszta "víz" a lábam :SS
2011. márc. 24. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, valamennyire mindegyik macska csinálja, főleg amíg kicsi.
2011. márc. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen , mindegyik csinálja:) annyíra ellazulnak, hogy nem veszik észre, ha csöpög a nyáluk. én akkor leteszem az ölemből, hogy egy kicsit térjen magához....:)de, ha nagyon bóbiskolnak,akkor is láttam már, hogy csurran-cseppen a nyáluk. olyankor még finoman himbálják is magukat.

5 cicám van, úgyhogy van tapasztalatom, és öregkorukra sem múlik el, sőőőt, gyakrabban folyik a nyáluk.

üdv-cicás-

2011. márc. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a fiatal cicáknál ezt még nem vettem észre, de majd megnézem.:) Viszont van egy öreg cicusunk akit ha simogatok és nagyon ellazul, na akkor neki tényleg folyik a nyála. Nagyon ari tud lenni!:)
2011. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ő már lassan 5 éves lesz :DD Szóval nem kis cica:)))

Köszi a válaszokat :)

2011. márc. 24. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!