Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megmérgezték a macskám (legalá...

Megmérgezték a macskám (legalábbis azt mondják ez történt) mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az én kis kedvencem "Kormi" már 3 napja szinte nemeszik semmit nemis iszik szinte semmit és folyton csak pihen ez a mérgezés jelei lehetnek??? még csak 2éves nemakarom már elveszíteni kérlek mondjátok meg mit tehetek:'(
2011. márc. 25. 16:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
de remélem akkor elaltatjátok,ne szenvedjen szegény,ha már úgysem lehet megmenteni,akkor legalább kíméljétek meg a kínoktól...előző voltam
2011. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor legalább ezért vidd el orvoshoz, hogy elaltassa. Ne hagyd szenvedni szegénykét.
2011. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
45%
Ha már BIZTOS NEM lehet megmenteni akkor tényleg altasd el!mert sokkal jobb lesz neki,nem fog szenvedni!(tudom milyen ha egy macska beteg,nekem is van,és részvétem)
2011. márc. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Egyszer az enyémet is megmérgezték. Alig élt, pár óra alatt szörnyű állapotba került.

Elvittük orvoshoz, azt mondták, alig van esély, hogy túlélje. De azért beinjekciózta, adott tablettákat.

Ez volt jópár éve, a macska pedig azóta is megvan egészségesen.

Szóval megéri elvinni orvoshoz...

2011. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ne a szád járjon, hanem vidd már orvoshoz!!! Honnan veszed, h nem segít? Talán elvitted, és ő maga mondta???


Ha ne vitted el, akkor annyit tudok mondani, hogy azok a tünetek nem csak mérgezésre utalhatnak, hanem bármilyen betegségre. Az én cicámnak is ezek a tünetei, és neki például vesebetegsége van.

Vidd orvoshoz!!! Ha nem viszed, akkor tudd meg, hogy valószínűleg emiatt pusztul el, és gondolkozz el nagyon mélyen.


Ha voltál vele orvosnál, és ő mondta BIZTOSRA, hogy nem tud segíteni, akkor bocsi a lecseszésért...

2011. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
ilyen nincs :O ez a macska egy isten! a mérgezést is túlélte nemigaz:OO igaz h elvan gyengülve ez nembaj ugye?
2011. márc. 31. 21:04
 17/19 anonim ***** válasza:
ELVITTED AZ ORVOSHOZ? Mert itt ezt szajkózza minden válaszoló de nem vagy hajlandó válaszolni erre az egyszerű kérdésre, hogy elvitted vagy sem? Nagyon nagy szerencse hogy él még a cica, örülök neki de mindenképpen látnia kell orvosnak. Most már nem mondhatod hogy úgyis mindegy mert nem segíthet.
2011. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Gyerekek ez akkora FAKE mint ide Tokió... Hazudozik össze-vissza...
2011. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Honnan a jó büdös lóf*szból veszed, h mérgezés??? Orvos mondta? Mert ha nem, akkor közel sem biztos, hogy az, fogd már fel a kis agyaddal... Az, hogy egy cica nem eszik, nem iszik, kismillió más dologra is utalhat...
2011. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!