Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek egy 12 éves...

Annaancsa kérdése:

Szerintetek egy 12 éves macska szülhet még? Mert az én macskám most 12 éves és nagyon nagy a hasa. De viszont tavaly nem szült azt hittük kiöregedett. :D

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen mielőbb ÁLLATORVOS!!!

Nem tudom, de nem hiszem, h terhes lenne, amennyiben meg tényleg az, akkor sztem ennyi idősen mindenképp célszerű lenne egy állatorvos véleményét kikérni, tehát orvos, amilyen gyorsan csak lehet!

Sok sikert;)

2011. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a mi macskánk 16 évesen halt meg és egész életében minden évben 2x lefialt egészséges kismacskákat

bár ő maga már betegeskedett a vége felé

2011. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
enyéém 11 és nemrég ellett, szal simán lehet, csak furi O.o
2011. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Na második válaszoló, Te aztán felelős állattartó vagy.

15évig évente lehozott két almot, az összesen 30 fialás. Ha csak egy alomban 6 kölyök volt átlagosan akkor az 30*6=180 macska. Csak a ti macskátoktól... És kitudja az utódai közül hányan, hányszor voltak vemhesek...

Na ezért van ennyi kóbor macska az utcán...

2011. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Doruss ***** válasza:

Ez furcsa... Lehet, hogy meg tud még szülni, de nem biztos.

Mert elvileg a kutyáknál 8 év fölött már veszélyes szülni, macskáknál nem tudom, hogy van-e korhatár. De végülis van rá esély.

Mindenképpen állatorvos!

2011. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.!
2011. márc. 26. 15:48
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

2. vagyok

lehet hogy volt olyan év mikor kihagyta, de a lényeg az, hogy egészségesen megszült egészséges kicsiket

egyébként nem volt olyan mikor 4-nél több kiscica született és mindig elajándékoztuk őket vagy véget vetettünk az életüknek

2011. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Második?

Nem lett volna egyszerűbb az ivartalanítás, mint "véget vetni az életüknek"? :SSSSSSS

2011. márc. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Komolyan, hogyan képes valaki ártatlan kiscicákat ölni?!!!! Nem lett volna egyszerűbb összespórolni az ivartalanítás árát??
2011. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2.ismét

nem igazán van beleszólásom akkor meg főleg nem volt mert kisebb voltam

és a macskát igazából csak egért fogni hozta haza apukám, de persze házi kedvenc is lett belőle

és nem mi tettük ezt a macskákkal hanem a szomszédot kértük meg, sokszor nem is tudtam róla mi történt de mára tiszta lett

de ha nekem lenne macskám és keresetem már ivartalanítanám

2011. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!