Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jogunk van-e dönteni egy...

Jogunk van-e dönteni egy állat további életéről?

Figyelt kérdés
Most egy órája ivartalanították két cicámat (egy fiú, egy lány) és nem tudom, hogy jót tettem-e vele, az állatorvos beszélt rá, én meg sík ideg vagyok, hogy Isten helyébe lépek, és döntök más élőlények további életéről.
2009. febr. 26. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg rosszul döntöttél!!!Ha az az élet rendje,hogy legyenek a cicának utódjai akkor hagyni kell és legyen!!!!!!!!Szegény cica soha nem fog belekóstolni az anyai örömökbe és ez csakis a te hibád!!!!!!!!!Neked hogy állna a szád,ha soha nem lehetne gyereked??Ráadásul más hibájából!!!!!!!!Na mind1 te dolgod!!!!!!!!
2009. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A cicámnak vannak utódai. Hagytam, hogy legyen, bele kóstolt az anyai örömökbe.

Az, hogy van-e gyerekem, vagy nincs meg csak rám tartozik (rád semmiképpen)- utolsó válaszolónak írom!

2009. márc. 3. 21:51
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Figyeld még ha elásod a macskádat magaddal 1ütt az se érdekel!!!!Csak tudnám minek írsz ide ha nem vagy képes elfogadni más válaszát.........!!!!!!!!!!
2009. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%
Jól döntöttél!!!!:)
2009. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!