Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik Main Coon tenyésztőt...

Melyik Main Coon tenyésztőt javasoljá. Tok? Az ország egész területéről.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Vértes Gábort ajánlom szeretettel! Egy nagyon kedves, rendes tenyésztő, kiállításokra jár, érdeklődik a cicái után is. A kis szőrmókomat tőle vettem és imádom. Nagyon jól szocializált, barátságos cicus.

[link]

Fanni

2011. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bárkihez is fordulsz legyél nagyon körültekintő. Én azt javaslom olyannal vedd fel a kapcsolatot, aki jár versenyekre mert ott biztosabb hogy nincsenek komolyan egészségügyi problémák a cicákkal. Én itt föleg a FIP, FIV stb betegségekre gondolok. Arról nem is beszélve, hogy többször láttam már hirdetést, hogy maine coon kiscica eladó aztán már ránézésre látni lehetett ( annak akinek van MC cicája), hogy vagy az anyuka vagy az apuka keverék volt. Ha vásárloni szeretnél egyet kérjél mailben több fotót, nézz jól utána hogy milyen a háttere a tenyésztőnek, van az indexen egy maine coon topic, ott is lehet olvasgatni elvetemült szaporítókról.
2011. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet és a jó tanácsokat is.
2011. ápr. 4. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
ha kell segítség szívesen segítek, én is nagyon utánanéztem amikor maine coon mellett döntöttünk. Mivel nagytestű macskák van típusbetegségük, a csípőficam és a térdizületek gyengesége és szívproblémák. Ez természetesen nem általános betegségek csak a termetük miatt nagyobb eséllyel jön elő.
2011. ápr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. ápr. 7. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!