Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának panzió? Hazai panziók...

Kutyának panzió? Hazai panziókkal kapcsolatban (az ország egész területéről) milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Valakinek van valami jó tippje, hogy ha néhány napra el kell mennem az országból, hol találhatnék jó panziót a kutyámnak? Bárhová elviszem, ahol tényleg szeretettel foglalkoznak vele. Persze minden honlapon csupa szépet írnak magukról a panziók, de nekik kiadó a hely. Engem tapasztalat érdekel. Elég emberfüggő kutyáról van szó, aki megválogatja, ki érhet hozzá és ki nem. Nem támad, még csak nem is morog, de elhúzódik, ha nem jó kezekben van. Bármilyen tapasztalatot szívesen vennék. (Ismerősre nem tudom bízni, mert sajnos pont ugyanabban az időpontban megyünk el.) Előre is köszönöm!
2010. máj. 31. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, én amiket eddig láttam, nem adnám panzióba a kutyámat. :S
2010. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez a problémám. Nem akarom rossz helyre adni, de eddig még elfogadhatóan jó helyet nem találtam.
2010. máj. 31. 16:22
 3/11 anonim ***** válasza:

Az én kutyám nála volt panzióban: [link]

Mint itt is olvashatod, tenyésztő, tehát ért a kutyákhoz, ráadásul olcsó is volt. De nem biztos, hogy most is vállal panzióztatást, szerintem kérdezd meg tőle.

2010. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajna nem jön be az oldala valamiért.
2010. máj. 31. 16:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem neked is bejön az oldal:

[link]

Látod ott alul van az a szöveg és ott van,hogy több adat szerintem erre gondolt a válaszoló,de szólj ha tévedek :D

Ha mégse jön be akkor szolj lefotozhatom neked..


Egyébként én se szívesen és csak UTOLSÓ esetben adnám a kutyámat panzióban és csak alapod utánna nézés után.

Sajnos így tapasztalatból nem tudok ajánlani neked,de keressgélek és ha találok akkor írom is a címét.

2010. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez bejött. Nem fogalmaztam pontosan az előbb, elnézést. A honlapja a tenyésztőnek nem jön be, ebből meg nem tudok meg semmit sajnos. A tapasztalatok azért érdekelnek, mert hiába vannak szép dolgok írva sok helyen, a kutyáknak mégsem jó. Voltam a környékünkön egybe, amiről csodás dolgokat írtak. Na köszönöm, még egy koszos ruhászsákot se hagynék olyan körülmények között, nem hogy a kutyámat.
2010. máj. 31. 16:42
 7/11 anonim ***** válasza:

ma:16:35 vagyok

Hát igen ez tényleg így van.

Minden honlapom csodaszép fű csodaszép minden közben meg nem épp a valóság.

Mindenhol kedves emberek vannak.

És ez se így van.

Én nem is tudom mit tennék a helyedben.

Remélem kapsz egy tapasztalt panzió vendéget aki majd mond neked valami jó kis helyet.

Minden esetre szerintem minden féle képpen menj el megnézzni a helyet mielőtt egyeztetnétek.

Sok Sikert.(:

2010. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha Budapesten vagy, akkor tudok egy lányt (100%-ig megbízható). Egy éve jön hetente háromszor a kutyámat megsétáltatni napközben. Ha elutazom, akkor a kutyámat is rábízom. Vállal panzióztatást a lakásán, egyszerre csak egy kutyára vigyáz, nem hagyja otthon, az enyémet még tanítgatta is :) Megbízok benne, ért a kutyákhoz. Egy nap az éjszakával együtt 2000 - 2500 Ft.

Ha érdekel írj és megadom az elérhetőségét e-mailen.

2010. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sajnos saját tapasztalatom nincs e téren de itt egy fórumoldal ahol olvashatsz véleményeket a különböző helyekről:

[link]

2010. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam panzióba adni, két ismerősömet szoktam megkérni. Az én kutyám nagyon kis dilis, bárkinek nem adom, és panzióba sem mert ott azért be kell zárni a kutyákat, egyszer nem tudnak minddel foglalkozni, és halottam már rémhíreket, meg jó drága is. Sajnos az első kutyám is éppen akkor halt meg mikor elutaztam és másra hagytam. A második kutyámat meg széttépte egy nagy kutya, úgyhogy én már nem kockáztatok, még egy balesetet nem bírnék, ritkán adom ki a kezem közül a mostnait, és csak 1000%-ban megbízhat helyre.

Két olyan ember van, akire rá merem nyugodtan bízni. Az egyik az ideiglenes családja volt, ahonnan örökbe fogadtuk, ő ismeri a kutyát, nála élt, és kutyaszakértő nála nincs kockázat. A másik meg egy kedves barátom, aki beszél a kutyák nyelvén, lehet röhögni, de ő a legbizalmatlanabb kutyát is percek alatt elcsábítja. Néha már féltékeny is vagyok mert úgy ragaszkodik hozzá a kutyám. Hihetetlen milyen kisugárzása van, nincs az a kutya aki ne imádná (és a vicc hogy neki nincs is sajátja). És amit legjobban szeretek hogy mindkettő helyen olyan mintha otthon lenne, játszanak vele, rohangálhat, rosszalkodhat, családi környezetben van így jobban bírja a hiányomat is.


Már több ismerőst is küldtem ehhez a 2 emberhez és mindenki elégedett volt velük. Ha érdekel írj, de szinte mindig zsúfoltak úgyhogy nem garantálom hogy pont szabadok lesznek.

2010. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!