Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha elviszem a macskákat azért...

Ha elviszem a macskákat azért megbüntetnek?

Figyelt kérdés

Szóval kóbor macskák járnak hozzánk évek óta, itt a tavasz tele vannak kullanccsal, és valamelyik beteg is.

Arra gondoltam, hogy beteszem őket egy dobozba és a közeli erdőbe kiengedem őket. Elvileg ragadozók, vagyis madarat, gyíkot megtudják fogni, hogy tudjanak mit enni.

Ha ezt megteszem az sérti az állatvédelmi törvényt, vagyis engem megbüntetnek ha meglátnak?


2011. ápr. 4. 12:00
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
7%

jah és az "illetékes állatvédős" köcsögnek üzenném h a kérdező már értesitette az önkormányzatot és a helyi állatmenhelyet a problémájárol, szted az állatvédők őt fogják megbüntetni vagy a cselekvőképtelen állatmenhelyet, akiknek kötelességük befogadni az otthontalan állatokat??! gyökérpörkölt... vidd haza a macskákat, vagy indits inkább egy topicot, h gazdátlan cicusok keresik szerető gazdijukat!

pofátlanságra van eszed, segiteni meg nem, szánalom vagy ember, ég a pofám h létezik ilyen gerinces a földön...

2011. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel a hozzászólással tökéletesen minősítetted az értelmi szinted gratulálok.Bő a szókincsed és választékos.
2011. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Lehet hogy szegényes a szókincse, de legalább nem a tipikus magyar mentalitású, szólok az állatvédőknek köpködős fajta. Nem is tudom, hogy melyik a jobb... Az állatvédős meg annyira védi a macskákat, de a címét még mindig nem küldte el....
2011. ápr. 13. 08:09
 34/51 anonim ***** válasza:
54%
A tipikus magyar sajnos te vagy aki meg akarja ölni a macskákat.
2011. ápr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet.
2011. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Akkor mi a f*szt csináljak velük? Nem vízbefolytom őket, hanem elviszem egy másik helyre. Ragadozó talál magának kaját.
2011. ápr. 13. 20:46
 37/51 anonim ***** válasza:

Úristen, csak azért, meg arrébb akarja tenni a macskákat máris meg akarja ölni???

Az öli meg basszus aki szeneslapáttal agyoncsapja, meg megmérgezi...

Ne legyünk már ennyire szűklátókörűek...

Én is állatbarát vagyok, de azt javaslom én is, hogy szedje össze őket a kérdező, és engedje el az erdőben. Ha senki se fogadja be őket, más megoldás nincs!!!

Kiváncsi vagyok valóban, hogy a radikális gyk-s állatvédők mit csinálnának a kérdező helyében, ha nekik lenne ez a helyzet! Gondoljatok már bele! Beteg, gazdátlan macskák!! Ki tudja milyen nyavajáik vannak még a bolháktól kezdve a vírusos dolgokig... telepiszkítják a kertet, én se tűrném meg!!!

Kérdező: egyik válaszoló felvetette egy kutya befogadását. Erre gondoltál?

2011. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
A kertbe nem szeretnék kutyát. Volt de összepiszkította folyton, és így elajándékoztuk. A macskákból 2-3 lány már terhes, pont ma láttam meg :-S
2011. ápr. 25. 13:15
 39/51 anonim ***** válasza:
0%

Hozzánk csak kb 5 macska jár, de nagyon idegőrlő.

A telepisálnak mindent a teraszon, meg ott szoktak bangúrozni, nyarvogni éjjel 2-kor.

Megeszik a kutyakaját.

Teleszarják a kertet, össze vissza kapirgálják a veteményest, kipisálják a virágokat...

2011. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

Szia!! Nekem is van hasonlò negatìv tapasztalatom, egy tìzemeletes pincéjébe kellett lemennem ôsszesem 5 percre, sajnos engem a bolhàk imàdnak enni és a nem volt odaszoktatva legalàbb 50 kòbormacska, akkor semmennyi... Talàn el tudod képzelni, hogy azalatt az 5 perc alatt hogy nézett ki a làbam? Csupàn 3 hònapig jàrtam a bôrgyògyàszhoz 10 évesen... Azòta is ìrtòzom a bolhàktòl..

én megoldàsnak azt làtom, hogy fogsz vagy csinàlsz egy ketrecet, amibe befogod ôket és egyik hajnalban kiteszed a menhely elôtt, onnantòl kezdve az ô felelôsségûk .. amùgy kb meg rohadhat az ôsszes hivatal ahol elhajtanak a bajoddal, sajnàlom.

Kitartàs!!

2011. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!