Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért habzik az egy éves lány...

Miért habzik az egy éves lány cicám szája? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
a cica félperzsa,nem evett semmi olyat(szerintem)megvagyok ilyedve,mert ilyen sűrű nyál folyik a szájából...mi lehet a baja?SEGÍTSETEK SÜRGŐŐS!!!
2011. ápr. 4. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos mérget evett!! annak idején volt egy gyönyörű szép feket lánycicám. félperzs volt az is. kiskorába papám permetezett, és megette a füvet. habzani kezdett a szája, és pár óra múlva elpusztult. nagyon sajnáltam, dde akkoriban még nem volt igy elterjedve a gyógyászatban az ellenméreg... ez annó 84-ben volt.
2011. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát ezzel nem vidítottál fel...-.- de mérget nem ehetett,csak az udvarunkon volt,ott pedig nincs ilyesmi méreg...akkor meg mi lehet???
2011. ápr. 4. 20:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs én nem tudok mitmondani. Állatorvosi ügyelet van a környéken?? Merre laksz?
2011. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha egy állat mérget eszik,akkor rögtön itatni kell vele tejet meg sok vizet...akkor remélhető hogy kihányja és túl éli, a tej pedig elkezdi semlegesíteni a mérget...de először tejet itass vele...ha rángatózik is a szájhabzás mellé és merevedik,feszül a teste,akkor epilepsziás rohama van.ezeket jegyezd meg...de máskor sűrgős esetbe az állatorvost hívd fel az nem kerül semmibe ha telefonon rákérdezel.remélem adtam egy két jó tanácsot.és azt is remélem,hogy mostanra már jobban vana cicácd....majd azért írd meg hogy mi lett a sorsa.sok szerencsét.
2011. ápr. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
huu SOS állatorvos, lehet valami epilepszia, ha kijárós cica akár valami súlyosabb betegség is lehet, aminek ez az első tünete. Látsz rajta más változást is?? Méregtől szédülne, bágyadt lenne. Ha továbbra is nyáladzik még ma dokinak látnia kell..
2011. ápr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mérgezett egeret kóstol meg, attól is baja lehet.
2011. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Növényt is rágcsálhatott, sok közülük mérgező!
2011. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a nyáladzása körülbelül 15-20 perc múlva elállt,nincs semmi baja a biztonság kedvéért elvittem a dokinkhoz,annak ellenére,hogy még tegnap este kiderült:megkóstolt egy cserebogarat...:S az orvos azt mondta,hogy ha a cica kellemetlen ízt tapasztal automatikusan elkezd nyáladzani,hogy azt az ízt minél hamarabb "elfelejtse"..úgyhogy nincs semmi baja!köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 5. 16:11
 9/10 anonim ***** válasza:
EZZEL most nekem is segítettetek !! :) Remélem a cicám reggelre jobban lesz ! 5 hónpos. :(
2013. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez pont most zajlott le a szemem előtt.


A cicám, egy leütött poloskát (előtte ütöttem le, és vettem volna fel, de ő gyorsabb volt) vett a szájába, és először trüszkölés volt, majd száj habzás, nem sokáig, utána minden okés. Eszik, iszik, rohangál, mint egy őrült. :)

2014. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!