Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnék neki segìteni?

Hogy tudnék neki segìteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tettem màr fel itt kérdést, a cicàm kôtésével kapcsolatban, amit az ivartalanìtàs miatt kapott, eléggé erôs volt, nem is tudta magànak leszedni, ma reggel mentûnk vissza az àllatorvoshoz, varratszedésre...

Aztàn mikor meglàttam, hogy hogyan àllt neki az a .... , azt hittem, hogy komolyan elàjulok. Szò szerint elkezdte tépni neki, ez egy konkrét gyantàzàs volt, én kirohantam, mert 1:Nem bìrtam nézni. 2:Ha ott maradok, kitépem az ôsszes hajàt és gràtiszba a szemét is kikapartam volna.. Szòval kimentem, a pàrom maradt benn. Behìvott még egy màsik pics@t is és kb negyed òràn keresztûl 3an "nyùztàk" szegényt. Kûlfôldôn vagyunk, nem akartam veszekedést, stb, az biztos, hogy oda tôbbet vissza nem megyûnk. Most itthon vagyunk, nem engedi, hogy hozzà nyùljak, bàr ha elalszik, akkor majd alaposan megnézem, mer csak azt làtom, hogy rettenetesen piros a bôre és hogy maradt pàr részen a ragasztòcsìkbòl is..

Mivel tudnék neki segìteni, ez a kérdés, vagy hagyjam hadd tisztogassa magànak? Tanàcstalan, elkeseredett, ideges és nagyon szomorù vagyok, olyan , mintha a gyerekem lenne. àrtani semmivel se szeretnék neki, de most nem tudom mivel segìtenék és mivel àrtanék neki!!


2011. ápr. 6. 11:13
1 2
 11/14 anonim válasza:

Persze, megírom! Kedd reggel 8-ra van időpontunk, délután kell érte menni (nekem már ez is különös volt, de mindegy, biztos addig megfigyelés alatt tartják).

Amúgy már vittem ide oltatni, és akkor is olyan furcsák voltak, rögtön a "recepciónál" elvették tőlem egy szó nélkül, először csak érdeklődtem az oltásról, de abban a pillanatban már a kezében is volt a tű megtöltve, szóval gyakorlatilag nem mondhattam nemet...Szóval összességében nekem sem szimpi az egész...De kedden megírom, hogy ment.

Remélem a cicád már jobban van azóta.

2011. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Szia!

Ígértem, hogy írok a cicám műtétje után.

Szerencsére most nagyon kellemesen csalódtam a múltkori látogatásunk óta (akkor volt egy olyan érzésem, hogy a pénzre ment az egész).

Minden szépen ment, műtét előtt megnézték a szívhangját meg a légzését (mert szóltam, hogy néha zihálva veszi a levegőt), ott kellett hagyni napközben, és mikor érte mentem már teljesen magánál volt. A seb teljesen rendben van (3 öltés), vissza sem kell vinni varratszedésre, mert felszívódó varratokkal csinálták, a cicó pedig este már ugyanúgy játszott, mintha mi sem történt volna.

Remélem a Te cicód is elfelejtette már az egészet, és a legközelebbi látogatás az állatorvosnál (gondolom nem ugyanennél) sokkal "kellemesebb" lesz...!!!

2011. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Dejò!Nagyon ôrûlôk, hogy jòl van a cicàd és hogy minden rendben van vele!! :) Ezt a traumàt szerintem sosem fogja igazàn elfelejteni, mert azòta 2szer kellett visszamennûnk az orvoshoz és egyszerûen képtelen megmaradni az asztalon, folyton màszik a nyakamba, vagy a pàroméba... Sajnos az ivartalanìtàs utàn jôtt elô valami betegsége, allergia vagy mi... Elôszôr azt hittem valami parazita, de az nincs.. Most gyògyszert kap, de nem hasznàl ma egy ùjabb helyen van sebe, de jôvôhét szerdàn jàr le a gyògyszer kùra, addig vàrni kell, hàtha javul mégis... Nagyon féltem, de nem tudok mit csinàlni...

Remélem a te cicàdnak sosem lesz ilyen baja!!!

Szép napot!!

2011. ápr. 21. 10:24
 14/14 anonim válasza:

Nem is tudtam, hogy ilyen van...remélem hamar meggyógyul.

Mindenesetre ha van rá lehetőséged, próbálj ki egy másik dokit, aki a közelben rendel...sosem tudhatod, lehet, hogy százszor jobb, mint a mostani.:)

2011. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!