Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig bagzik a macska?

Mennyi ideig bagzik a macska?

Figyelt kérdés
3 napja folyton murrog és kezd idegtépő lenni :D de amúgy szeretem Mócit, édesfalat, csak érdekelne mennyi ideig lesz ez még így. még csak 4 hónapos.. kicsilány. ejjejj :D
2011. ápr. 6. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
érdemes lenne ivartalanítani. Sok macska tulajdonképp folyamatosan képes tüzelni, ha nem lesz vemhes.
2011. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4 hónaposan kicsit korai még a tüzelés, de ha igen, 6-8 napig tart. De ne örülj, mert újra és újra tüzelni fog, 3-4 hetente,addig, míg be nem párzik vagy nem ivartalaníttatod.
2011. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

jaj ne :O komolyan? igazából, nem is számítottam rá, hogy máris ilyen kicsi korában tüzelni fog...

létezik valamilyen fogamzásgátló módszer macskáknak?

2011. ápr. 7. 00:00
 4/13 A kérdező kommentje:
mármint úgyértem, a műtéten kívül, gyógyszer vagy valami egyéb? mert most költözésben vagyok, és addig nem szeretném bántani, hagy tudjon majd rendesen pihenni.
2011. ápr. 7. 00:02
 5/13 anonim ***** válasza:
van tabletta, de nagyon nagy adag hormont tartalmaz, nem ajánlanám. és hosszútávon nem is adható, szinte biztos az emlőrák kialakulása. a műtéten túlvan 2 nap alatt.
2011. ápr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Erre nincs gyógyszer, műteni kell.

De 4 hónapos az nagyon korai, az én cicám 10 hónaposan kezdte, nagyjából 1 hétig bagzott, de azt 2 hetente.

Szörnyű volt, nem lehetett tőle semmit se aludni.

Minél előbb vidd el műtétre, mert nem fogja abba hagyni.

:-) Sok türelmet kívánok! :-)

2011. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az enyém csak 3-4-szer tüzelt egy évben, egyszerre kb. egy-egy hétig. Nyugodtan várhatsz még vele, mindenkinek jobb lesz, ha akkorra időzíted, amikor majd nyugudt körülmények lesznek. De 4 hónaposan egy kicsit tényleg fiatal a tüzeléshez, bár lehet, hogy korán érő típus.
2011. ápr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kicsit ki akarod húzni műtétig, nyugodtan alkalmaztathatod a fogamzásgátlót. Mindkét beavatkozáshoz doki kell, úgyhogy tőle pontosabb infókat kapsz.
2011. ápr. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tavasszal és ősszel sűrűbben tüzelnek kb két hetente.Aztán van, hogy nem is.
2011. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van gyógyszer,ami hosszabb távon is alkalmazható, barátnőm is azt adja a cicáinak és egészségesek. Az árát viszont nem tudom mert én még nem használtam.
2011. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!